SEO (angl. „Search Engine Optimization) – tai svetainės optimizavimo internetinėms paieškos sistemoms procesas, kurio metu siekiama pagerinti organines (nemokamas) svetainės pozicijas internetinės paieškos sistemos rezultatų puslapiuose (SERP), pritraukti daugiau tikslinių lankytojų ir padidinti pardavimus. Svetainės optimizacijos procesą sudaro trys pagrindiniai etapai – techninis SEO, vidinis SEO ir išorinis SEO. Šių etapų metu siekiama pagerinti vidinę ir išorinę svetainės būklę, paspartinant svetainės veikimą, pagerinant vartotojų patirtį, paieškos sistemų požiūrį ir nulemiant geresnes pozicijas.

Daugiau nei 60 % viso srauto internete atkeliauja iš paieškos sistemų, todėl internetinės paieškos sistemos yra labai svarbus tikslinio srauto šaltinis. Didžiajai daliai interneto vartotojų informacijos ieškant internete, verslui tampa ypač svarbu būti matomam savo tikslinei auditorijai. Kadangi organiniai rezultatai internetinėje paieškoje yra nemokami, skirtingai nei „Google Ads“ reklamos skelbimai, tinkama svetainės optimizacija duoda labai didelę ir ilgalaikę investicinę grąžą, nuolatos pritraukiant tikslinį konkrečiomis prekėmis ar paslaugomis besidominčių vartotojų srautą.

Teikdami SEO paslaugas vadovaujamės tik etiškomis SEO praktikomis ir taikome tik saugius bei patikimus SEO metodus, kurie atitinka paieškos sistemų nustatytas svetainių optimizacijos gaires. Vadovaujamės teisingu požiūriu, orientuodamiesi į kokybę ir ilgalaikį rezultatą, o ne į kiekybę ir greitą, bet trumpalaikį rezultatą. Ilgametė SEO patirtis tarptautinėje rinkoje užtikrina mūsų siūlomų optimizacijos paslaugų atitiktį aukščiausiems šiuolaikiniams optimizavimo paieškos sistemoms standartams.

Svetainės optimizacija yra tęstinis ir ilgalaikis procesas, reikalaujantis sistemingų pastangų. Nors pirmuosius teigiamus pozicijų pokyčius galima pamatyti ir po pirmojo mėnesio, sėkmingai ir visavertei svetainės optimizacijai reikia ilgesnio laikotarpio, kuris paprastai yra nuo 3 iki 12 mėnesių. Tačiau rezultatų pasiekimo greitis priklauso ir nuo projekto amžiaus, būklės, esamų pozicijų ir konkurencijos lygio, todėl vidutinį terminą galima nurodyti tik atliktus svetainės, raktažodžių ir konkurentų analizę.

Norint sužinoti, kokios yra svetainės pozicijos internetinėje paieškos sistemoje, visų pirma reikia atlikti jūsų tikslinės auditorijos naudojamų raktažodžių analizę. Žinodami tikslinius raktažodžius, galime nustatyti jūsų svetainės pozicijas pageidaujamoje paieškos sistemoje, tokioje kaip „Google“, „Bing“ ar kt. Pažymėtina, kad kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių naudotojams pateikiamos pozicijos paieškoje gali skirtis, todėl mes nuolat fiksuojame ir stebime savo klientų svetainių pozicijas skirtingų įrenginių atžvilgiu.

Savo klientams siūlome kompleksines svetainių optimizacijos paslaugas, todėl galime pasirūpinti visais SEO darbais. Visų pirma, visais atvejais atliekame išsamų svetainės auditą ir nustatome pagrindines problemas. Paskui atliekame konkurentų analizę, identifikuojame pagrindinius konkurentus, nustatome jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Atliekame išsamią raktažodžių analizę, nustatydami tikslinius raktažodžius. Įgyvendiname visus techninio ir vidinio SEO darbus, vykdome išorinę optimizaciją ir reguliariai teikiame atliktų darbų bei pasiektų rezultatų ataskaitas.

Svetainės optimizacijos rezultatus optimaliausia matuoti stebint svarbiausius našumo rodiklius (KPI), kurių pagalba lengviau įvertinti SEO proceso efektyvumą. Sekant optimizacijos darbų pažangą didelis dėmesys turėtų būti skiriamas tikslinių raktažodžių pozicijų pokyčiams, organinio (nemokamo) srauto prieaugiui, konversijos rodikliui, organiniam paspaudimų dažniui (CTR), svetainės matomumui paieškos sistemoje, puslapyje praleistam laikui ir vidutinei sesijos trukmei, atmetimo rodikliui, atgalinėms nuorodoms, investicinei grąžai (ROI) ir kt.

Suprantame, kad kiekvienam klientui yra labai svarbu žinoti, kaip yra vykdoma jo svetainės SEO kampanija ir kokia yra jos pažanga, pasiekta investicinė grąža (ROI) ir pozicijų pokyčiai. Todėl vykdydami svetainės optimizacijos darbus kiekvieną mėnesį savo klientams teikiame išsamias SEO ataskaitas, kuriose tiksliai atsispindi SEO pažanga, konversijų pokyčiai, lankytojų prieaugis, raktažodžių pozicijų augimas ir atlikti konkretūs SEO darbai.

Jie mus rekomenduoja

“ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

“ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

“ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

Evaldas

Evaldas

Dominileather.com

Gelynelis

Jolanta

Gelynelis.lt

Renata

Renata

Civsauga.lt

AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?