Techninis SEO – tai vienas iš svetainės optimizacijos procesų, kurio metu užtikrinama, kad jūsų svetainė atitiktų paieškos sistemų gaires, o ją naršant ir indeksuojant nekiltų jokių nesklandumų. Bėgant laikui vartotojų poreikiai reikšmingai pasikeitė, o paieškos sistemų algoritmai tapo sudėtingesni. Šiandien išmaniųjų telefonų vartotojų visame pasaulyje yra daugiau nei 6,6 mlrd., todėl „Google“ reitinguodama tinklalapius jau kurį laiką didelį dėmesį skiria svetainės greičiui ir pritaikomumui mobiliesiems įrenginiams. Taigi, tampa ypatingai svarbu užtikrinti patogią struktūrą, greitą puslapių atvėrimą, pritaikomumą mobiliesiems įrenginiams ir kuo geresnę vartotojų patirtį.

Optimizuodami kiekvieną svetainę pasirūpiname ne tik vidiniu SEO ir išorine optimizacija, tačiau taip pat didelį dėmesį skiriame ir techniniam SEO. Techninio SEO proceso įgyvendinimo metu užtikriname, kad naršyti svetainėje būtų patogu ir lengva, paieškos sistemų robotams nekiltų sunkumų bandant suprasti ir įvertinti jūsų svetainę, o dėka padidintos svetainės spartos, pritaikomumo mobiliesiems įrenginiams, tinkamos struktūros, aukšto lygio saugumo ir esamų techninių klaidų pašalinimo svetainė būtų geriau reitinguojama, gausiau lankoma ir palankiau vertinama tiek paieškos sistemų, tiek vartotojų.

Techninis SEO

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Techninio SEO paslaugos

  Mūsų SEO specialistai, turintys didelę tarptautinę patirtį, svetainės techninio SEO proceso metu išnaudoja visus techninius pranašumus, kad organinėje paieškoje pralenktumėte savo konkurentus – nuo išsamios techninio SEO analizės, iki svetainės greičio padidinimo ir jos pritaikymo mobiliesiems įrenginiams.

  • Svetainės struktūros optimizavimas. Įgyvendindami svetainės techninio SEO darbus pasirūpiname svetainės struktūros ir jos navigacijos optimizavimu. Optimizuotos struktūros ir navigacijos pagalba lankytojai gali lengviau naršyti svetainėje ir greičiau surasti jiems aktualią informaciją.
  • Svetainės pritaikomumas mobiliesiems įrenginiams. Mūsų techninio SEO procesas neapsieina be svetainės pritaikomumo mobiliesiems įrenginiams. Tai daro tiesioginę įtaką ne tik mobiliaisiais įrenginiais besinaudojančių vartotojų patirčiai, bet ir „Google“ požiūriui bei geresnėms svetainės pozicijoms.
  • Svetainės spartos didinimas. Tai yra didelę įtaką svetainės pozicijoms ir vartotojų patirčiai turintis veiksnys, kuriam techninio SEO metu skiriame dideles pastangas, optimizuodami visą svetainės infrastruktūrą, kartu pagerindami ir jos spartą. Kompleksinių techninių sprendimų pagalba jūsų svetainę paversime greitesne ir sklandesne.
  • URL struktūros optimizavimas. Techninio SEO etapo metu svarbu užtikrinti ir tinkamą svetainės URL struktūrą. Visuomet pasirūpiname, kad kiekvieno svetainės puslapio URL būtų konkretus, tikslus, jame būtų naudojami tiksliniai raktažodžiai ir nebūtų jokių nereikalingų simbolių.
  • Svetainės žemėlapis. Visuomet pasirūpiname, kad jūsų svetainė turėtų kokybiškai suformuotą svetainės XML žemėlapį, kuris padėtų paieškos sistemoms daug lengviau ir greičiau suprasti jūsų svetainės struktūrą bei nuskaityti svetainės turinį. Svetainės žemėlapio pagalba taip pat tinkamai paskirstome ir puslapių prioritetą, turinį įtakos pozicijoms.
  • SSL saugumo sertifikatas. Techninis SEO neapsieina ir be SSL saugumo sertifikato įdiegimo bei naudojimo. Kadangi „Google“ pirmenybę teikia saugioms svetainėms ir tai turi įtakos svetainės pozicijoms, nei vienas šiuolaikinis tinklalapis neturėtų ignoruoti didelės SSL sertifikato, kuris padidina ir svetainės saugumo lygį, svarbos.
  • Robots.txt optimizavimas. Optimizuodami svetainę visuomet pasirūpiname, kad svetainės šakiniame failų kataloge esantis Robots.txt failas būtų tinkamai optimizuotas, kadangi šiame faile pateikiama informacija turi įtakos paieškos sistemų veiksmams, pvz., ar svetainė turėtų būti nuskaityta ir įtraukta į paieškos sistemos indeksą.
  • Neveikiančių puslapių šalinimas. Techninio SEO metu nustatome neveikiančius svetainės puslapius ir juos pašaliname. Jei aptinkamos „404“ klaidos, pasirūpiname, kad tokie nebeveikiantys puslapiai nukreiptų į pagrindinį puslapį arba į kitus susijusius vidinius svetainės puslapius. Tai pagerina tiek paieškos sistemų, tiek lankytojų požiūrį.
  • Dublikuoto turinio sprendimas. Vykdydami techninio SEO darbus nustatome, ar svetainėje yra dublikuoto turinio, kuris gali turėti neigiamą poveikį pozicijoms ir kartu klaidinti lankytojus. Jei dublikuoto turinio naudojimas neišvengiamas, naudojame kanoninių nuorodų žymas, paieškos sistemoms nurodant, kuri turinio versija turėtų būti vertinama kaip pagrindinė.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi techninio SEO sprendimai

  Mūsų teikiamos SEO paslaugos neapsiriboja minėtais techninio SEO sprendimais. Tai yra kompleksinėmis priemonėmis paremtas procesas, kurio galutinis rezultatas – geresnėmis pozicijomis pasižyminti sklandžiai ir greitai veikianti svetainė, suteikianti puikią patirtį vartotojams ir palengvinanti svetainės nuskaitymą paieškos sistemoms.

  Nelaukite, kol techninės SEO problemos sukels neigiamų SEO pasekmių jūsų svetainei. Į savo svetainės techninį SEO investuokite jau dabar ir neilgai trukus sutaupykite labai daug laiko ir pinigų! Kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt ar užpildę kontaktinę formą ir mes pateiksime jūsų svetainei geriausiai pritaikytą SEO pasiūlymą.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…