Vidinis SEO – tai viena iš svetainės optimizacijos proceso sudedamųjų dalių, padedanti paieškos sistemoms lengviau suprasti svetainės turinį ir susieti jį su vartotojų paieškoje formuojamomis užklausomis, tokiu būdu užimant ir aukštesnes pozicijas internetinėje paieškoje. Šis optimizacijos etapas yra visiškai kontroliuojamas, todėl vidinės optimizacijos kokybė turi tiesioginę įtaką ir pasiekiamiems rezultatams.

Mūsų teikiamos vidinio SEO paslaugos gali būti įvairių formų ir apimties. Vidinę optimizaciją galime atlikti kaip pavienius darbus arba integruoti į visą SEO strategiją, įgyvendinant kompleksinę svetainės optimizaciją. Atliekamą vidinį SEO sudaro, be kita ko, tekstinio turinio ir grafinių detalių optimizacija, META žymų formavimas, vidinių nuorodų tinklo kūrimas, URL optimizavimas, puslapio spartinimas, kokybiško turinio kūrimas ir kt.

Vidinis SEO

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Vidinio SEO paslaugos

  Egzistuoja daugybė vidinių svetainės veiksnių, į kuriuos paieškos sistemos atsižvelgia reitinguodamos jūsų svetainę. Todėl optimizuodami kiekvieną svetainę pasitelkiame kompleksines priemones, padedančias veiksmingai optimizuoti jūsų svetainės vidinę dalį.

  • Svetainės vidinis turinys. Labai svarbu, kad jūsų svetainėje esantis turinys atitiktų vartotojų paieškos tikslus, todėl kiekvieną svetainės puslapį pritaikome tiksliniams raktažodžiams ir pasirūpiname turinio atitiktimi, naudingumu, informatyvumu ir kokybe. Kokybiškas turinys ne tik pagerina pozicijas, bet ir padidina vartotojų srautą ir jų įsitraukimą.
  • META žymos. Šios žymos paieškos sistemoms suteikia daugiau informacijos apie jūsų svetainės puslapius. Optimizuodami svetainę suformuojame tikslines META pavadinimų ir aprašymų žymes. META pavadinimai turi įtakos pozicijoms ir vartotojų pasirinkimui, o META aprašymai gali padidinti paspaudimų (CTR) skaičių.
  • Antraščių žymos. Jos turi didelę įtaką jūsų svetainės optimizacijai, kadangi pavadinimas yra pirmoji informacija, kurią pamato jūsų auditorija. Antraštė padeda vartotojui nuspręsti, ar jis nori spustelėti jūsų nuorodą, o paieškos sistemai – suprasti, ar ji atitinka puslapio turinį. Vidinio SEO metu sukuriame tikslingas, aiškias, patrauklias ir veikti skatinančias antraštes.
  • Vizualinė medžiaga. Paveikslėliai ir kiti grafiniai elementai svetainę gali padaryti patrauklesne ir paveikesne, tačiau neoptimizuota vizualinė medžiaga gali sumažinti svetainės spartą, pabloginti vartotojų patirtį ir pozicijas. Optimizuojame visus grafinius elementus, galinčius turėti įtakos svetainės veikimui, todėl paieškos sistemos ją geriau vertina.
  • URL adresai. „Google“ pirmenybę teikia trumpesniems URL adresams, kuriuos lengviau nuskaityti ir suprasti. Tai pagerina svetainės puslapių indeksavimą, o vartotojams būna lengviau įsiminti puslapių adresus. Suformuojame aiškius, trumpus ir tikslingus jūsų svetainės puslapių URL adresus, kurie padeda „Google“ lengviau įvertinti jūsų puslapį.
  • Vidinės nuorodos. Tokių nuorodų pagalba galima prailginti lankytojų svetainėje praleidžiamą laiką, pagerinti svetainės pozicijas ir vartotojų patirtį bei paieškos sistemoms palengvinti vidinių puslapių aptikimą. Vidinio SEO metu sukuriame veiksmingą vidinių nuorodų tinklą, užtikrinantį geresnį indeksavimą ir ilgesnį vartotojų išlaikymą svetainėje.
  • Svetainės sparta. Kadangi didesnė dalis vartotojų svetainę palieka, jei ji neatsiveria ilgiau nei per tris sekundes, labai svarbu užtikrinti kuo didesnę svetainės puslapių spartą. Įgyvendiname visapusišką svetainės vidinę optimizaciją, pašalindami puslapių atvėrimą lėtinančias problemas ir užtikrindami geresnę vartotojų patirtį.
  • Pritaikomumas skirtingiems įrenginiams. Optimizuojant svetainę labai svarbu pasirūpinti, kad ji būtų tinkamai atveriama bet kuriuo įrenginiu besinaudojančiam vartotojui. Tai pagerina vartotojo patirtį ir turi įtakos svetainės pozicijoms. Vidinio SEO metu pasirūpiname, kad svetainė prisitaikytų prie skirtingų įrenginių ir užtikrintų vartotojams didesnį patogumą.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi vidinio SEO sprendimai

  Mūsų teikiamos vidinio SEO paslaugos yra lanksčios ir visapusiškai pritaikomos prie dabartinių bei būsimų jūsų verslo poreikių. Ilgamete tarptautine patirtimi paremtos SEO metodikos padeda užtikrinti, kad svetainės vidinė būklė atitiktų visus šiuolaikinius SEO standartus ir būtų palankiai vertinama paieškos sistemų.

  SEO365 neparduoda pažadų – ji siūlo didžiule patirtimi ir geriausiais rezultatais paremtas SEO paslaugas, galinčias padėti pranokti jūsų konkurentus ir tapti rinkos lyderiais. Todėl, jei norite pagerinti savo svetainės vidinę būklę ir žengti tvirtą žingsnį link geresnių pozicijų, didesnio žinomumo ir tikslinio srauto bei pardavimų augimo, nieko nelaukę kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba kontaktinės formos pagalba.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…