Skaitmeninės technologijos sparčiai keičia vartotojų poreikius ir elgseną, skatindamos juos rinktis greitesnius ir paprastesnius prekių įsigijimo būdus. Tyrimai rodo, kad daugiau nei 2,1 mlrd. žmonių visame pasaulyje prekes perka naudodamiesi elektroninėmis parduotuvėmis. Prognozuojama, kad iki 2040 m. apie 95 % visų pirkimų vyks e. prekybos platformose. Todėl e. komercijai skirtos SEO paslaugos tampa vis didesne būtinybe.

Šiandien e. komercijos verslui SEO reiškia ne tik papildomo organinio srauto pritraukimą. Tai taip pat ir didesnis matomumas tiek mobiliesiems, tiek ir stacionariems įrenginiams pritaikytoje paieškoje, geresnės vartotojų patirties užtikrinimas, didesnių pajamų generavimas, didesnis prekės ženklo žinomumas ir spartesnis verslo augimas. E. komercijos verslui SEO yra didele ir ilgalaike investicine grąža pasižymintis skaitmeninės rinkodaros sprendimas.

Turėdami išskirtinę ir ilgametę patirtį tarptautinėje e. komercijos srityje bei pasitelkdami konkretiems jūsų verslo poreikiams ir tikslams pritaikytą SEO strategiją, galime suteikti jums pažangiausias ir veiksmingiausias SEO paslaugas, padedančias jums pranokti jūsų konkurentus, pritraukti daugiau tikslinių lankytojų, sustiprinti jūsų prekės ženklo žinomumą ir reikšmingai padidinti pardavimus.

SEO E-komercijai

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO E. komercijai paslaugos

  Esame ilgametę patirtį e. komercijos srityje skaičiuojanti SEO įmonė, siūlanti apčiuopiamus rezultatus sukuriančias SEO paslaugas, todėl e. parduotuvėms pritaikyto SEO proceso įgyvendinimo metu pasitelkiame kompleksines priemones.

  • SEO auditas ir konkurentų analizė. Svarbiausi pirminiai duomenys gaunami tik įvertinus e. parduotuvės vidinę ir išorinę SEO būklę bei nustačius ir išanalizavus pagrindinius konkurentus. Remiantis tokiais duomenimis galima suformuoti optimalią e. komercijos verslui pritaikytą SEO strategiją, siekiant pagerinti pozicijas, lankomumą ir pardavimus.
  • Raktažodžių tyrimas ir optimizavimas. Pasitelkdami naujausius SEO įrankius ir analizės priemones, įgyvendiname išsamų raktažodžių tyrimą, nustatydami tikslingiausius ir aukštu konversijos rodikliu pasižyminčius raktažodžius, orientuotus į tikslinę auditoriją ir galinčius ne tik pritraukti daugiau lankytojų, bet ir padidinti konversijas.
  • SEO strategija. Turėdami didžiulę SEO patirtį tarptautinėje e. komercijos rinkoje ir pasitelkdami išsamius SEO audito, konkurentų analizės ir raktažodžių tyrimo duomenis, suformuosime individualią SEO strategiją, kurios sistemingas įgyvendinimas padės pasiekti tikslinę auditoriją, sustiprins prekės ženklą, padidins tikslinių lankytojų srautą ir klientų ratą.
  • Vidinis SEO. SEO365 įgyvendinamas e. parduotuvės vidinio SEO procesas yra visapusiškas – nuo kokybiško turinio ir vidinių nuorodų tinklo kūrimo iki prekių kategorijų ir atskirų produktų puslapių optimizavimo. Geriausias praktikas atitinkančios metodikos užtikrina puikią patirtį jūsų lankytojams ir teigiamą jūsų e. parduotuvės įvertinimą paieškos sistemose.
  • Techninis SEO. Padidiname e. parduotuvės spartą, pageriname svetainės navigaciją, sukuriame svetainės žemėlapį, optimizuojame URL struktūrą, pasiekiame didesnį funkcionalumą, užtikriname e. parduotuvės pritaikomumą mobiliesiems įrenginiams ir lengvesnį e. parduotuvės nuskaitymą, indeksavimą bei atvaizdavimą paieškoje.
  • Išorinis SEO. Orientuojamės ne į nuorodų kiekybę, o į jų kokybę – į tikrą vertę turinčias autoritetingas ir aukščiausios kokybės atgalines nuorodas. Užmegzdami ryšius su kitais jūsų rinkos dalyviais, pasitelkdami kokybišką turinio rinkodaros kampaniją ir didindami socialinį atsaką, kuriame kokybišką ir palankiai vertinamą atgalinių nuorodų tinklą.
  • Turinio rinkodara. Sukuriame veiksmingą ilgalaikę turinio rinkodaros strategiją. Nuo prekių kategorijų ir produktų aprašymų iki reguliaraus tinklaraščio įrašų, produktų apžvalgų ir išoriniams šaltiniams skirto kokybiško bei aktualaus turinio kūrimo – visa tai yra neatsiejama nuo mūsų teikiamų e. komercijos SEO paslaugų.
  • Konversijų optimizavimas. SEO kampanijos metu analizuojame pagrindinius KPI rodiklius, tokiu būdu stebėdami suformuotos SEO strategijos sėkmę. Atliekame nuodugnią paieškos analizę, išsamų e. parduotuvės auditą ir A/B testavimą. Gauti duomenys padeda imtis veiksmingų priemonių optimizuojant konversijas ir gerinant pardavimus.
  • Išsamios ataskaitos. Mūsų klientai tiksliai žino, kaip investuojamos jų lėšos ir kokia investicinė grąža (ROI) yra pasiekiama. Reguliariose ataskaitose matysite tiek raktažodžių pozicijų pokyčius, tiek informaciją apie atgalines nuorodas, lankytojų srauto prieaugį, KPI rodiklius ir kitus SEO pažangą bei kampanijos sėkmę apibūdinančius duomenis.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi sprendimai jums!

  Dėka daugiau nei 8 metų aktyvios tarptautinės SEO patirties, daugybės įvairaus dydžio e. komercijos projektų ir teisingo požiūrio į SEO praktiką bei savo klientus, siūlome ne pažadais, o apčiuopiamais rezultatais grindžiamas e. komercijos SEO paslaugas.

  „Magento“, „Shopify“, „WooCommerce“, „Wix“, „Prestashop“, „BigCommerce“, „Drupal“ ir kt. – tai tik kelios iš daugelio e. komercijos platformų, su kuriomis dirbame. Todėl visapusiška patirtis e. komercijos srityje leidžia mums užtikrinti veiksmingiausių SEO metodikų taikymą ir sistemingą užsibrėžtų tikslų pasiekimą.

  Mūsų SEO365 specialistų komandos teikiamos SEO paslaugos remiasi tiksliais duomenimis ir rezultatais, todėl su mūsų pagalba optimizuodami savo e. parduotuvę padidinsite ne tik jos matomumą ir žinomumą, bet ir pardavimus. Suteikite savo klientams galimybę patogiai ir greitai apsipirkti internetu iš bet kurios pasaulio vietos!

  Norite užimti lyderio pozicijas savo e. komercijos srityje? Nesvarbu ar jums reikia tik išorinio SEO, ar galvojate apie visapusišką e. parduotuvės optimizaciją – mes jums padėsime! Dar šiandien susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…
  Kaip operatyviai valdyti komunikaciją su tinklalapiais dėl nuorodų kūrimo

  Kaip komunikuoti su svetainėmis, kuriant atgalines nuorodas?

  Atgalinės nuorodos yra labai svarbi kiekvienos svetainės SEO strategijos dalis, tačiau atgalinių…