Kainoraštis

Kokia yra SEO kainodara? Ji priklauso nuo daugybės skirtingų veiksnių. Svetainės optimizacijos kainai didelės įtakos turi dabartinė svetainės būklė, jos pozicijos, pasirinktų raktažodžių konkurencingumas, konkurencijos lygis rinkoje, konkurentų pasitelkiamos optimizacijos priemonės, svetainės problematika ir daugybė kitų dalykų. Kadangi svetainės optimizacijos kaina priklauso nuo kompleksinių veiksnių, mes taikome valandinę kainodarą.

Dauguma SEO įmonių ir laisvai samdomų SEO specialistų dažnai siūlo mėnesinius paslaugų paketus, su tikslia kainodara, tačiau tokiu atveju daroma prielaida, kad konkretus paketas iš anksto atitiks jūsų poreikius. Vis dėlto, egzistuoja daug kintamųjų, dėl kurių SEO tampa labai individualizuotu procesu.

Mūsų paslaugų įkainiai

Maxi

40 / val.

  • Ši kainodara yra taikoma projektams nuo 40 valandų per mėnesį.

Medi

45 / val.

  • Ši kainodara yra taikoma projektams nuo 20 valandų per mėnesį.

Mini

50 / val.

  • Ši kainodara yra taikoma visiems mažesnės apimties projektams.

Mini

40 /

Kaip apmokestinamos paslaugos?

Kadangi kiekvienas internetinis projektas yra individualus ir veikia skirtingose rinkose, mūsų taikomas valandinis įkainis klientams tampa optimalesnis, nes jie moka už konkrečius suderintus darbus, kurie atliekami per atitinkamą valandų skaičių. Į svetainių optimizaciją visuomet žvelgiame kompleksiškai, todėl pradedame nuo išsamaus svetainės audito ir baigiame tęstiniais vidinės bei išorinės optimizacijos darbais.

  • Išanalizuojame svetainės būklę. Pirmiausia atliekame išsamų svetainės auditą, kurio metu išsiaiškiname, kokia yra tikroji dabartinė svetainės padėtis, kokios yra probleminės vietos ir esamos raktažodžių pozicijos. Sudarome ir pateikiame klientui tikslų svetainės probleminių vietų sąrašą.
  • Išsiaiškiname pagrindinius tikslus. Prieš pradėdami vidinius ir išorinius svetainės optimizacijos darbus, išsiaiškiname visus pagrindinius kliento lūkesčius ir tikslus. Tai padeda lengviau nutiesti kelią link konkretaus galutinio tikslo ir pasitelkti atitinkamas priemones, padedančias siekti norimų rezultatų.
  • Suderinamas darbų planas. Pagal klientui pateiktą probleminių vietų sąrašą ir nustatytus pagrindinius tikslus, suformuojame būsimų darbų planą, kurį suderiname kartu su klientu. Tokiu atveju klientas iš anksto tiksliai žino, kokie darbai ir kokiais etapais turėtų būti atlikti, ir kiek laiko preliminariai tai galėtų užtrukti.
  • SEO darbų atlikimas. Pagal iš anksto su klientu suderintą darbų planą pradedame svetainės optimizavimo procesą. Kiekvienas darbų plane numatytas etapas reikalauja skirtingo darbo valandų skaičiaus, tačiau klientas jį žino iš anksto ir gali lengviau numatyti bei paskirstyti savo biudžetą.
  • Reguliarus ataskaitų teikimas. Savo klientams visuomet teikiame reguliarias atliktų darbų ir pasiektų rezultatų ataskaitas. Tokiu būdu mūsų klientai visada žino, kokia yra jų svetainės SEO kampanijos pažanga, kokios pozicijos yra pasiektos, kokia yra investicinė grąža (ROI) ir ko jie gali tikėtis artimiausiais laikotarpiais.

Kreipkitės jau dabar!

Turėdami daugiau nei 8 metų tarptautinę patirtį SEO srityje galime užtikrinti labai operatyviai ir profesionaliai atliekamus svetainės optimizacijos darbus. Todėl mūsų taikoma valandinė SEO paslaugų kaina klientui yra praktiškas mokėjimo už svetainės optimizacijos darbus būdas. Kadangi nėra ir negali būti vieno universalaus SEO pasiūlymo, kuris tiktų kiekvienam projektui, SEO optimizacijos kaina valandiniu pagrindu padeda klientams išvengti pernelyg didelių ir nepamatuotų išlaidų.

Jeigu ieškote optimalios ir palankios SEO paslaugų kainos bei profesionalaus ir atsakingo požiūrio į svetainės optimizacijos procesą, nedelsdami kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą, ir mes labai operatyviai išanalizuosime jūsų svetainę, sudarysime būsimų darbų planą ir užtikrinsime jo sistemingą bei sėkmingą įgyvendinimą.

Atsiliepimai

“ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

“ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

“ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

Evaldas

Evaldas

Dominileather.com

Gelynelis

Jolanta

Gelynelis.lt

Renata

Renata

Civsauga.lt

AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?