Internetinės reputacijos valdymas – tai internetinės komunikacijos kūrimas ir kontrolė. Jo metodai ir strategijos užtikrina, kad žmonės, ieškodami jūsų internete, ras reikiamą informaciją. Internetinės reputacijos valdymo tikslas yra sukurti pusiausvyrą, neutralizuoti klaidinančias tendencijas ir leisti jums žengti į priekį naudojantis teigiamos reputacijos privalumais. 

Žmonės ne tik mato internetą kaip pirminį informacijos šaltinį, bet ir pasitiki internete randama informacija. Dar svarbiau yra tai, kad jie priima sprendimus remdamiesi tuo, kokią informaciją randa. Jei kas nors internete apie jus parašo ką nors neigiamo, tai ilgainiui gali sukelti rimtų problemų, ypač jei to nežinote. Galbūt niekada nesužinosite, kodėl negavote tam tikros paslaugos arba kodėl po to ypač gero darbo pokalbio nesulaukėte darbo pasiūlymo. Taip pat yra ir su verslu. Jūs veikiausiai nesužinosite, kiek pardavimų ar potencialių kontaktų prarandate dėl vienos elementarios priežasties – prasto internetinės reputacijos valdymo. Svarbu nuolat sekti, ką žmonės kalba apie jus internete, ir tada imtis priemonių, kad pašalintumėte netikslumus. Dėl tos pačios priežasties taip pat turite stebėti dalykus, kuriuos patys skelbiate. Socialinės žiniasklaidos dėka net keliais dešimtmečiais anksčiau paskelbti įrašai gali vėl išlysti ir pakenkti jūsų verslui. 

Jeigu turite klausimų dėl internetinės reputacijos valdymo, drąsiai kreipkites į SEO365 specialistus. Atsakysime į visus rūpimus klausimus, patarsime ir ieškosime geriausio sprendimo kaip jums padėti!

Internetinės reputacijos valdymas

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Turinio rinkodaros paslaugos

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…