Laikui bėgant optimizavimas paieškos sistemoms labai pasikeitė, o vidinės IT, programuotojų ir rinkodaros komandos ne visuomet turi pakankamai galimybių stebėti SEO rinkos pokyčius ir remiantis turimais duomenimis koreguoti SEO strategiją. Būtent tada naudinga pasinaudoti mūsų SEO konsultacijomis.

Suteikite savo svetainei reikalingą konkurencinį pranašumą naudodamiesi mūsų teikiamomis profesionaliomis SEO paslaugomis. SEO365 tarptautinę patirtį turintys SEO ekspertai jau 8 metus padeda įmonėms augti „Google“ paieškos sistemoje, žino, ko reikia, kad pasiektumėte aukščiausias pozicijas, padidintumėte tikslinių lankytojų srautą ir pardavimus. Padedami mūsų SEO ekspertų, suprasite, kur slypi geriausios optimizavimo paieškos sistemoms galimybės ir gausite vertingų įžvalgų ir patarimų, kurie padės suformuoti veiksmingą SEO planą, užtikrinantį jūsų verslo sėkmę.

SEO konsultacijos
Expand Your Visibility

Padidinkite savo matomumą

Padidindami savo matomumą internete, jūs suteikiate savo tinklalapiui galimybę būti surastiems, bei parodyti savo gerasias savybes, paslaugas ir prekes.

No Lengthy Contracts

Jokių įsipareigojimų

Mes nesistengiame įvelti savo klientų į ilgalaikius įsipareigojimus. Vietoj to mes koncentruojamės į rezultatus, kurie privers jus norėti ir toliau naudotis mūsų paslaugomis.

Personalized Solutions

Individualūs sprendimai

Nesinaudojame šablonais bei standartiniais procesais. Mūsų paslaugos yra unikalios tuom, kad visada įsigiliname į kliento verslo subtilybes taip, tarytum tai būtų mūsų pačių verslas.

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Specialistų SEO konsultacijos

  Mūsų SEO konsultacijų paslaugos apima viską, ko reikia, kad geriau suprastumėte, kokioje padėtyje šiuo metu yra jūsų įmonės svetainė, kokių rezultatų galite tikėtis pasiekti ir kaip galėtumėte tai efektyviai padaryti.

  • Konsultacijos SEO audito klausimais. Išsamiai susipažįstame su jūsų įmonės svetaine, kad rastume optimizavimo paieškos sistemoms galimybių ir tobulintinų sričių. Konsultuojame pačiais įvairiausiais audito klausimais – nuo vidinio ir techninio SEO problemų sprendimo, iki turinio ir svetainės struktūros optimizavimo bei atgalinių nuorodų tinklo būklės.
  • Raktažodžių tyrimo ir raktinių žodžių plano konsultacijos. Teikiame išsamias SEO konsultacijas, susijusias su išsamiu raktažodžių tyrimu, padėdami lengviau nustatyti, į kokius raktažodžius vertėtų orientuotis. Tokiu būdu lengviau pajudėti pirmyn, sistemingai siekiant geresnių pozicijų.
  • Konsultacijos konkurentų analizės klausimais. SEO konsultacijų metu paaiškiname ir padedame suprasti, kaip turėtų būti įgyvendinta konkurentų analizė, ką jūsų pagrindiniai konkurentai SEO srityje daro gerai, ko jie nedaro ir kokios galėtų būti jų silpnosios vietos. Nagrinėjant konkurentų situaciją ir taikomas taktikas būna lengviau sudaryti SEO planą.
  • Konsultacijos SEO plano sudarymui. Kuomet bus žinomi faktiniai duomenys, dabartinės raktažodžių pozicijos ir pagrindiniai jūsų verslo tikslai, mūsų SEO specialistai padės parengti SEO planą, pradėdami nuo to, kas per trumpiausią laiką galėtų padaryti didžiausią teigiamą poveikį jūsų SEO kampanijai.
  • Konsultacijos SEO strategijos įgyvendinimo klausimais. Konsultuojame ne tik SEO plano sudarymo, bet ir jo įgyvendinimo klausimais. Kartu su jumis galime nustatyti geriausią SEO strategijos įgyvendinimo praktiką ir įvertinti jau atliktus pakeitimus. Visada esame pasirengę atsakyti į visus klausimus bet kuria svetainės optimizacijos tema.
  • Atgalinių nuorodų tinko kūrimo konsultacijos. Atgalinių nuorodų profilis turi tiesioginės įtakos jūsų svetainės SEO kampanijos sėkmei. Mes padedame išanalizuoti jūsų svetainės atgalinių nuorodų profilį ir įvertiname jo kokybę, o kartu ir tai, ar jis gali būti veiksmingas ar, vis dėlto, galėtų pakenkti jūsų pozicijoms, ir parengiame nuorodų taisymo, tobulinimo ir plėtojimo planą.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingos SEO konsultacijos

  SEO365 – patyrę SEO specialistai, turintys patirties dirbant su konkurencingiausiomis pasaulio rinkomis. Mes žinome, kaip mažomis investicijomis pasiekti geriausią rezultatą, todėl galime patenkinti nuolat augančius klientų lūkesčius. Dirbdami su SEO žinome, kad privalome nuolatos sekti naujausias SEO tendencijas, todėl tokią darbo patirtį pritaikome savo klientų labui. Junkitės prie mūsų laimingų klientų rato ir stebėkite, kaip keičiasi ir auga jūsų svetainės srautas.

  Didžiuojames išskirtine patirtimi dirbant su:

  Dirbame visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys.

  Mūsų siūlomos SEO konsultacijų paslaugos yra kompleksinės, todėl galime padėti jums sukurti veiksmingą jūsų verslui pritaikytą ir konkrečiai į jūsų tikslus orientuotą SEO strategiją. Tam yra pritaikytos SEO365 konsultacijos – nuo puslapio META duomenų kūrimo ir raktažodžių tyrimo iki atgalinių nuorodų kūrimo, todėl jei esate verslas, ieškantis pažangias ir veiksmingas metodikas taikančios SEO įmonės, mes esame tam, kad jums padėtume.

  Jei jau kurį laiką ieškote SEO konsultantų, kurių didelė patirtis ir pasiekti rezultatai kalba patys už save, jums tereikia susisiekti su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildant kontaktinę formą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…