SEO– tai šiuolaikiniam verslui būtina veiksmingos skaitmeninės rinkodaros strategijos sudedamoji dalis, padedanti pagerinti svetainės pozicijas, pritraukti didesnį tikslinių ir didesne konversija pasižyminčių lankytojų srautą bei padidinti pardavimus. SEO sprendimų pagalba jūsų verslas Panevėžyje taps geriau žinomas, matomas ir gerokai pelningesnis.

Tarptautinėje rinkoje sėkmingai veikdami jau daugiau nei 8 metus, patyrusių ir darniai veikiančių SEO specialistų komandos dėka galime pasiūlyti į geriausius rezultatus orientuotas SEO paslaugas, kurios padeda pasiekti pagrindinius jūsų verslo tikslus. Sistemingas pozicijų gerėjimas, nuolatinis tikslinių lankytojų prieaugis, prekės ženklo žinomumo didėjimas, konversijų rodiklių augimas ir didelė investicinė grąža – yra tai, ką galime jums pažadėti, jei nuspręsite pasinaudoti mūsų teikiamomis SEO paslaugomis Panevėžyje.

SEO Paslaugos Panevėžyje

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO Panevėžyje

  SEO365 patyrę svetainių optimizacijos specialistai į kiekvieną SEO projektą žvelgia kompleksiškai ir taiko laiko patikrintus bei „Google“ palankiai vertinamus SEO sprendimus – pradedant išsamiu svetainės auditu, konkurentų analize bei raktažodžių tyrimu ir baigiant techniniu, vidiniu, išoriniu bei vietiniu SEO. Strategiškas, sistemiškas ir profesionalus požiūris į SEO kampaniją užtikrina savalaikius ir sėkmingus rezultatus.

  • Atliekame svetainės auditą. Pirminiame kiekvienos svetainės SEO kampanijos etape pirmiausia išsiaiškiname svetainės vidinę ir išorinę būklę. Atlikdami išsamią svetainės analizę identifikuojame pagrindines problemas, išsiaiškiname, kas geriausiai veikia ir kokios yra raktažodžių pozicijos.
  • Įgyvendiname konkurentų analizę. Norint sėkmingai optimizuoti svetainę, būtina atlikti ir konkurentų analizės darbus. Nustatome pagrindinius konkurentus ir atliekame jų analizę, tokiu būdu nustatydami jų silpnąsias ir stipriąsias vietas. Kartu nustatome ir konkurentų raktažodžių pozicijas bei išsiaiškiname, į ką jie kreipia didžiausią dėmesį.
  • Atliekame išsamų raktažodžių tyrimą. Išsami raktažodžių analizė yra kiekvienos svetainės optimizacijos pagrindas. Todėl SEO kampanijos pradžioje pagrindinis mūsų darbas yra susijęs su tikslingiausių raktažodžių nustatymu. Išsiaiškiname tiek bazinius, tiek ir ilguosius raktažodžius, pasižyminčius didelėmis konversijomis.
  • Sukuriame veiksmingą SEO strategiją. Pirminiuose SEO kampanijos etapuose gauti duomenys padeda suformuoti veiksmingą SEO strategiją. Aiškus ir tikslus SEO planas užtikrina, kad visas jūsų svetainės optimizavimo procesas bus kryptingas, tikslingas ir duotų savalaikius rezultatus bei didelę investicinę grąžą.
  • Pasirūpiname techniniu SEO. Kiekvienos svetainės optimizacijos metu atliekame techninio SEO darbus, kurių dėka pagerėja svetainės nuskaitymas ir jos indeksavimas. Tai turi tiesioginės įtakos ir svetainės pozicijoms bei lankytojų patirčiai. Optimizuojame svetainės struktūrą, pritaikome mobiliesiems įrenginiams, padidiname spartą ir kt.
  • Atliekame vidinį SEO. Visuomet pasirūpiname kompleksiniais vidinės optimizacijos darbais, kurie turi tiesioginę įtaką pozicijoms, paieškos sistemų požiūriui ir vartotojams. Dirbame su META duomenimis, sukuriame aktualų ir paveikų vidinį turinį, atliekame vidinių nuorodų tinklo kūrimo ir kitus vidinio SEO darbus.
  • Pasirūpiname išoriniu SEO. Vadovaujamės labai atsakingu požiūriu į kiekvienos svetainės išorinių nuorodų tinklo kūrimą, stengdamiesi, kad kiekviena atgalinė nuoroda būtų autoritetinga, vertinga ir kokybiška. Stiprus atgalinių nuorodų tinklas padeda pasiekti aukštesnes pozicijas, pritraukti daugiau lankytojų ir stabilizuoti SEO kampaniją.
  • Įgyvendiname vietinio SEO darbus. Jei jūsų verslas veikia Panevėžyje, svarbia svetainės optimizacijos proceso dalimi tampa ir vietinis SEO, kuris yra orientuotas į vietinių potencialių klientų pritraukimą. Optimizuojame svetainę pagal vietinės reikšmės raktažodžius, pritraukiant puikiai besikonvertuojančią auditoriją iš vietinės paieškos.
  • Teikiame reguliarias ataskaitas. Mūsų įgyvendinamos SEO kampanijos yra pagrįstos apčiuopiamais ir matomais rezultatais. Savo klientams teikiame reguliarias atliktų SEO darbų ir pasiektų rezultatų ataskaitas, kuriose atsispindi svetainės optimizacijos progresas, pozicijos, įgyvendinti darbai ir investicinė grąža.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingos SEO paslaugos Panevėžyje

  Vykdome skaidrią politiką, visus darbus atliekame griežtai suderinę su klientu. Įsigilinę į visus poreikius siūlome tik aktualias ir reikalingas paslaugas, kurios neštų naudą, o tai užtikrina investicijų grąžą ir sąžiningą kainodarą – jūs nepermokėsite už paslaugas, kurių jums nereikia arba kurios jums nesuteiktų jokios pridėtinės vertės. Susisiekite su mūsų SEO komanda, kuri susipažins su jūsų verslu ir supras jūsų unikalius poreikius.

  Didžiuojames išskirtine patirtimi dirbant su:

  Taip pat dirbame ir kituose didžiausiuose Lietuvos miestuose kaip: Vilnius, KaunasKlaipėda ir Šiauliai.

  Kasmet nesustabdomai augant konkurencijai ir nuolat didėjant internetine paieška besinaudojančių vartotojų skaičiui, kiekvienam verslui būtina skirti pakankamą dėmesį savo svetainės optimizacijai. Mūsų teikiamų SEO paslaugų Panevėžyje dėka jūsų verslo skaitmeninės rinkodaros strategija pakils į aukštesnį lygį, kuriame gausite didelę investicinę grąžą.

  Jei galvojate apie reklamos sprendimus, galinčius padėti jūsų verslui Panevėžyje tapti geriau žinomu ir matomu, nedvejodami jau dabar susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildydami kontaktinę formą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…