SEO kuria pasitikėjimą ir glaudesnį ryšį su tiksline auditorija. Paieškos sistemos yra svarbiausias interneto srauto šaltinis, o labiausiai pasaulyje naudojama paieškos sistema yra „Google“. Net 93 % interneto patirties prasideda nuo paieškos sistemos, o 75 % naudotojų peržiūri tik pirmąjį paieškos rezultatų puslapį! Todėl, jei jūsų svetainė yra tinkamai optimizuota, turite puikią galimybę augti ir plėsti savo verslą.

Šiuolaikinė visuomenė prekes ir paslaugas mėgsta gauti internetu, todėl tokioje aplinkoje skaitmeninė rinkodara padeda verslui lengviau pasiekti jų siūlomomis prekėmis ir teikiamomis paslaugomis besidominčius vartotojus. Mūsų teikiamų SEO paslaugų Klaipėdoje pagalba galite lengviau pasiekti savo tikslinį vartotoją, padidinti konversijas, pagerinti svetainės pozicijas, pritraukti didesnį srautą ir pagerinti pardavimų rodiklius.

SEO Paslaugos Klaipėdoje

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO Klaipėdoje

  Mūsų SEO365 daugiau nei 8 metų tarptautinę patirtį SEO srityje turinčių specialistų komanda į kiekvienos svetainės SEO kampaniją žvelgia kompleksiškai. Todėl visuomet parengiame išsamų SEO planą, pritaikytą konkretiems jūsų verslo poreikiams, biudžetui ir pagrindiniams tikslams. Tai padeda pasiekti aukštas pozicijas paieškoje, padidinti jūsų verslo matomumą, žinomumą, tikslinių lankytojų skaičių ir pardavimus.

  • Svetainės audito atlikimas. Pirminiame svetainės optimizacijos etape atidžiai išanalizuojame jūsų svetainę ir nustatome jos pagrindinių raktažodžių pozicijas. Gauta informacija padeda nustatyti problemines vietas ir ištaisyti esamas klaidas, kartu padedant lengviau suformuoti tiksliais duomenimis paremtą veiksmų planą.
  • Raktinių žodžių tyrimas ir konkurentų analizė. Prieš imdamiesi techninio, vidinio ir išorinio SEO darbų, įgyvendiname išsamų raktažodžių tyrimą, kurio metu nustatome aktualiausius ir aukščiausiomis konversijomis pasižyminčius raktažodžius. Šiame etape atliekame ir pagrindinių konkurentų analizės darbus, išsiaiškindami jų stipriąsias ir silpnąsias vietas.
  • SEO strategijos sukūrimas. Raktažodžių ir konkurentų analizės gautų duomenų pagalba, kartu atsižvelgiant į jūsų pagrindinius verslo tikslus, suformuojame veiksmingą SEO strategiją, kurios sistemingas įgyvendinimas padeda jums įgyti konkurencinį pranašumą, pasiekti aukštesnes pozicijas, pritraukti daugiau tikslinių vartotojų ir įgyvendinti užsibrėžtus uždavinius.
  • Vidinis ir techninis SEO. Įgyvendindami SEO kampanijos darbus didelį dėmesį skiriame svetainės techninei ir vidinei optimizacijai. Jos metu užtikriname, kad svetainę būtų patogu naršyti ir indeksuoti, taip pat pasirūpiname jos tinkama struktūra, META duomenimis, vidiniu turiniu, pritaikomumu mobiliesiems įrenginiams, didesne sparta ir kt.
  • Išorinis SEO. Svetainės optimizacijos metu dideles pastangas skiriame kokybiškų atgalinių nuorodų tinklo kūrimui. Tai viena iš svarbiausių kiekvienos SEO kampanijos sudedamųjų dalių, nuo kurios priklauso ir svetainės pozicijos paieškoje. Orientuojamės tik į autoritetingas ir didelę vertę turinčias atgalines nuorodas, kurios sukuria ilgalaikius rezultatus.
  • Vietinis SEO. Svetainės optimizacijos procesas yra neatsiejamas ir nuo vietinio SEO. Jo metu pasirūpiname, kad jūsų svetainė būtų geriau matoma ir randama pagal vietines paieškas Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste, kuriame turite savo parduotuves ar filialus. Tokiu būdu pritraukiame didesnį tikslinių lankytojų srautą, pasižymintį geresnėmis konversijomis.
  • Rezultatų sekimas ir ataskaitos. Sekdami visus jūsų svetainės rodiklius ir naudodami technologiškai pažangius SEO įrankius reguliariai peržiūrime surinktus duomenis ir iš anksto nustatytus KPI, kad įvertintume svetainės našumą ir atliktume būtinus pakeitimus. Visuomet teikiame reguliarias ir išsamias atliktų darbų bei pasiektų rezultatų ataskaitas.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingos SEO paslaugos Klaipėdoje

  Vykdome skaidrią politiką, visus darbus atliekame griežtai suderinę su klientu. Įsigilinę į visus poreikius siūlome tik aktualias ir reikalingas paslaugas, kurios neštų naudą, o tai užtikrina investicijų grąžą ir sąžiningą kainodarą – jūs nepermokėsite už paslaugas, kurių jums nereikia arba kurios jums nesuteiktų jokios pridėtinės vertės. Susisiekite su mūsų SEO komanda, kuri susipažins su jūsų verslu ir supras jūsų unikalius poreikius.

  Didžiuojames išskirtine patirtimi dirbant su:

  Dirbame ir kituose didžiausiuose Lietuvos miestuose kaip: Vilnius, Kaunas, Šiauliai ir Panevėžys.

  Mūsų siūlomos SEO paslaugos Klaipėdoje yra orientuotos į rezultatus. Turime pasiektais puikiais rezultatais grįstą SEO patirtį tarptautinėje rinkoje ir visuomet naudojame tik patikimas ir saugias metodikas, sistemingai gerinančias pozicijas ir didinančias lankomumą. Mūsų tikslas – padėti jums pasiekti jūsų užsibrėžtus verslo tikslus.

  Nesvarbu, ar ieškote SEO paslaugų Klaipėdoje, ar norite žengti į tarptautinę rinką, mes padėsime jums tapti matomais ir žinomais bei sėkmingai vystyti savo komercinę veiklą. Jums tereikia susisiekti su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildant kontaktinę formą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…
  Kaip operatyviai valdyti komunikaciją su tinklalapiais dėl nuorodų kūrimo

  Kaip komunikuoti su svetainėmis, kuriant atgalines nuorodas?

  Atgalinės nuorodos yra labai svarbi kiekvienos svetainės SEO strategijos dalis, tačiau atgalinių…