Odontologinių paslaugų rinka yra konkurencinga, todėl turime pasirūpinti, kad jūsų potencialūs klientai pasirinktų būtent jus. Jei nesate pirmajame „Google“ puslapyje, prarandate 95 % potencialių pacientų. Norint išlikti pirmaujančiose pozicijose, įgyti potencialių pacientų pasitikėjimą ir lojalumą, odontologijos klinikoms reikia SEO paslaugų, kurios padeda užtikrinti matomumą paieškoje, pritraukti didesnį tikslinį lankytojų srautą ir padidinti konversijos rodiklius.

Su SEO365 bendradarbiaujanti odontologijos klinika turi visas priežastis šypsotis. Mūsų daugiau nei 8 metų tarptautinę patirtį turinti SEO specialistų komanda puikiai išmano skaitmeninės rinkodaros sprendimus odontologijos rinkoje. Todėl pasitelkdami veiksmingas SEO strategijas gebame maksimaliai padidinti jūsų odontologijos klinikos svetainės pozicijas, matomumą, žinomumą, pardavimus ir investicijų grąžą.

SEO odontologijos klinikoms

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Mūsų SEO odontologijos klinikoms paslaugos

  SEO365 įgyvendinama odontologijos klinikų svetainių optimizacija yra paremta geriausiomis SEO praktikomis, padedančiomis sistemingai kopti aukštyn pozicijų laipteliais, didinti matomumą ir žinomumą bei pritraukti vis didesnį tikslinių vartotojų, galiausiai tampančių jūsų klientais, skaičių.

  • Atliekame svetainės auditą. Svarbu suprasti, kokia yra dabartinė jūsų svetainės būklė ir pozicijos. Prieš imdamiesi bet kokių praktinių sprendimų, išanalizuojame odontologijos klinikos svetainę, nustatydami pagrindinę problematiką ir raktažodžių pozicijas, nutiesdami kelią sėkmingai tolimesnei optimizacijai.
  • Išanalizuojame jūsų konkurentus. Svetainės SEO procesas be pagrindinių konkurentų nustatymo ir jų svetainių vidinės bei išorinės būklės analizavimo yra netikslingas. Todėl visuomet nustatome odontologijos rinkoje veikiančius jūsų konkurentus ir išsiaiškiname, kokios yra jų silpnosios vietos bei kas jiems veikia geriausiai.
  • Nustatome tikslinius raktažodžius. Tinkamų raktažodžių pasirinkimas yra svetainės optimizacijos pagrindas. Optimizacijos metu, remdamiesi vartotojų elgsena, nustatome ir atrenkame tikslingiausius bei didžiausia konversija pasižyminčius raktažodžius, padedančius pritraukti tikslinę auditoriją, besidominčią jūsų teikiamomis odontologinėmis paslaugomis.
  • Sudarome SEO veiksmų planą. Pirminiuose odontologijos klinikos svetainės optimizacijos etapuose surinktų duomenų pagalba suformuojame veiksmingą SEO planą. Tai padeda jūsų svetainę optimizuoti sistemingai ir kryptingai, orientuojantis į pagrindinius užsibrėžtus SEO tikslus ir remiantis faktiniais duomenimis.
  • Pašaliname turinio spragas. Vidinio SEO etape nustatome, kokio turinio jūsų svetainėje trūksta ir pasirūpiname jo sukūrimu. Orientuojamės tik į kokybišką, aktualų ir į vartotojų klausimus atsakantį turinį, pritraukiantį daugiau lankytojų, pagerinantį paieškos sistemų požiūrį, prailginantį vartotojų svetainėje praleidžiamą laiką ir padidinantį pardavimus.
  • Sukuriame ir įgyvendiname turinio rinkodaros strategiją. Reguliari ir į konkrečius tikslus nukreipta turinio rinkodara padeda pasiekti tikslinę auditoriją ir lengviau vystyti savo prekės ženklą. Sudarome turinio rinkodaros planą ir pasirūpiname aktualaus bei vertingo turinio kūrimu – tiek svetainės viduje, tiek už jos ribų.
  • Įgyvendiname techninio SEO darbus. Techninis SEO yra svarbus tiek pozicijoms, tiek svetainės nuskaitymui ir indeksavimui. Optimizacijos metu pritaikome svetainę mobiliesiems įrenginiams, padidiname jos atvėrimo spartą, pasirūpiname saugumu, pašaliname neveikiančias nuorodas, pageriname struktūrą ir kt.
  • Atliekame visapusišką vidinį SEO. Odontologijos svetainės SEO įgyvendinimo metu išsprendžiame visus vidinio SEO klausimus – pradedant vidinio turinio kūrimu bei META duomenimis ir baigiant vidinių nuorodų tinklo kūrimu. Kokybiškas vidinis SEO prisideda prie aukštesnių pozicijų, didesnio paspaudimų skaičiaus, lankomumo ir net pardavimų.
  • Pasirūpiname veiksmingu išoriniu SEO. Atgalinės nuorodos odontologijos klinikos svetainės SEO kampanijoje turi didžiulę reikšmę pozicijoms, todėl skiriame dideles pastangas kokybiškoms, vertingoms ir autoritetingoms išorinėms nuorodoms. Svetainė tampa geriau vertinama paieškos sistemų, pagerėja pozicijos, lankomumas ir patikimumas.
  • Dėmesys vietiniam SEO procesui. Odontologijos klinikoms didelę įtaką turi vietinis SEO, todėl optimizacijos eigoje pasirūpiname, kad svetainė taptų matoma ir vietinėje paieškoje. Tokiu būdu jūsų svetainę lengviau pasiekia konkrečioje jūsų veiklos teritorijoje esantys potencialūs pacientai.
  • Reguliarus ataskaitų teikimas. Jūsų odontologijos klinikos svetainės SEO kampanijos metu ne tik imamės veiksmingų optimizacijos priemonių, tačiau taip pat reguliariai teikiame išsamias atliktų darbų ir pasiektų rezultatų ataskaitas, kuriose atsispindi SEO proceso eiga, atlikti darbai, investicijų grąža (ROI) ir pozicijų pokyčiai.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi SEO sprendimai odontologijos klinikoms

  Nors iš lūpų į lūpas sklindanti reklama vis dar yra labai stipri odontologinių paslaugų rinkoje, tačiau didelė dalis vartotojų, ieškodami rekomendacijų, šiandien naudojasi „Google“ internetine paieška. Norėdami pritraukti daugiau pacientų į savo odontologijos kliniką, turite būti matomi internetinėje paieškoje.

  Mūsų patyrusių SEO specialistų komanda, turinti ilgametę patirtį ir kokybiškus išteklius, yra pasirengusi padėti jūsų odontologijos klinikai atsidurti dėmesio centre. Susisiekite jau dabar telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt ar užpildę kontaktinę formą.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…