Jūsų svetainės SEO efektyvumo pagrindas yra tinkamų raktažodžių parinkimas. Raktiniai žodžiai yra esminis internetinėje paieškoje atliekamų vartotojų užklausų ir jūsų svetainės sąlyčio taškas. Prieš imantis praktinių svetainės optimizacijos veiksmų, siekiant pagerinti pozicijas ir padidinti tikslinių lankytojų srautą, privalote žinoti, į kuriuos raktažodžius turite orientuotis ir kurie iš jų galėtų pasižymėti didžiausiomis konversijomis.

Tačiau „Rankbrain“, dirbtinio intelekto ir šiuolaikinių paieškos sistemų algoritmų, kuriuos naudoja „Google“, pasaulyje tradicinėms raktinių žodžių tyrimo formoms tiesiog nebeliko vietos. Šiuolaikinį skaitmeninį kiekvieno iš mūsų matomą vaizdą formuoja algoritmai ir indeksuoja robotai. Mūsų SEO365 tarptautinę patirtį turintį SEO specialistų komanda taiko veiksmingas raktažodžių tyrimo strategijas, paremtas tiksliais duomenimis ir analitika, kad jūsų svetainė taptų gerai matoma internetinėje paieškoje ir pagal tikslinius raktažodžius pritrauktumėte daug potencialių klientų.

Raktažodžių tyrimas

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Raktažodžių tyrimo paslaugos

  Atlikdami raktažodžių tyrimą, pateikiame aktualius tikslinius raktažodžius, atsižvelgdami į visus jūsų svetainės ir verslo veiklos elementus, todėl visuomet užtikriname, kad gautumėte išskirtinai jums pritaikytą tikslingiausių raktažodžių sąrašą. Tai suteiks jums galimybę veiksmingai konkuruoti savo rinkoje ir pasiekti apčiuopiamus rezultatus.

  • Išanalizuojamas dabartinių raktažodžių veiksmingumas. Jei jūsų tinklalapis jau kurį laiką veikia ir jame yra vidinio turinio, atliekame dabartinių raktažodžių veiksmingumo analizę ir vertinimą. Tokiu būdu nustatome, kurie raktažodžiai iki šiol jums pritraukdavo didžiausią srautą, kurie pasižymėjo geriausiomis konversijomis ir kuriuos reikėtų labiau stiprinti.
  • Nustatoma tikslinė auditorija. Labai svarbu suprasti ir nustatyti savo tikslinę auditoriją. Supratus auditoriją, reikia stengtis susieti savo turinį su tikslinės auditorijos naudojamais raktažodžiais. Tikslinės rinkos nustatymas SEO kampanijos įgyvendinimo metu yra būtinas norint kaip įmanoma geriau pasiekti savo auditoriją.
  • Įvertinami sėkmingi konkurentų raktažodžiai. Nustatome, kurie raktažodžiai jūsų pagrindiniams konkurentams veikia geriausiai ir pagal kuriuos raktažodžius jie užima aukščiausias pozicijas. Tokiu būdu galima suformuoti veiksmingesnę ir tikslingesnę SEO strategiją, paremtą tiksliais duomenimis ir jūsų konkurentų patirtimi.
  • Pasitelkiami skirtingi raktažodžių tipai. Egzistuoja įvairių tipų raktažodžiai, atsižvelgiant į paieškos ketinimus. Raktažodžių tyrimai ir analizė rodo, kad ketinimas gali būti orientuotas į papildomos informacijos sužinojimą, veiksmų atlikimą arba ankstesnių žinių priminimą. Šie skirtingi raktažodžių tipai padeda geriau suprasti vartotojų ketinimus ir yra svarbūs renkantis tinkamus raktažodžius savo tikslinei auditorijai.
  • Ilgųjų raktažodžių nustatymas. Atlikdami raktažodžių analizę didžiulį dėmesį skiriame ilgiesiems raktažodžiams (angl. „long tail“). Dažnai tokie raktažodžiai yra nuvertinami, kadangi jų paieškos apimtys yra gerokai mažesnės, tačiau nepaisant to, jie yra tikslingesni ir pasižymi didesniu konversijos rodikliu, galinčiu padėti lengviau pasiekti jūsų tikslus.
  • Raktažodžių prioriteto nustatymas. Vykdydami raktažodžių tyrimą raktažodžius suskirstome pagal prioritetus, tokiu būdu maksimaliai padidindami jūsų verslo sėkmės galimybes ir užtikrindami, kad svetainės SEO kampanija vyktų tikslingai. Prioritetinių raktažodžių nustatymas taip pat padeda greičiau pasiekti norimą rezultatą.
  • Raktažodžių efektyvumo stebėsena. Nuolatos stebime jūsų tikslinėje rinkoje besikeičiančią situaciją ir naudojamų raktažodžių efektyvumą. Esant pasikeitusioms aplinkybėms rinkoje, koreguojame raktažodžių planą ir strategiją, kartu įtraukdami ir naujus raktažodžius, geriau atitinkančius pasikeitusius vartotojų poreikius ar paieškos įpročius.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingos raktažodžių tyrimo paslaugos

  Raktinių žodžių tyrimas gali būti sudėtingas, siekiant rasti, kas tiksliai padės jūsų svetainei užimti aukštas pozicijas. Mūsų SEO365 profesionalų komanda turi didžiulę patirtį ir priemones, leidžiančias parinkti strateginius raktažodžius, atsižvelgiant į jūsų rinką, vietovę, konkurencinę aplinką, tikslinę auditoriją ir jūsų užsibrėžtus tikslus.

  Taigi, ar esate pasirengę pradėti savo svetainės optimizaciją? Jei taip, nedvejodami kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt ar užpildę kontaktinę formą ir mes suteiksime jums profesionalias raktažodžių tyrimo paslaugas.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…
  Kaip operatyviai valdyti komunikaciją su tinklalapiais dėl nuorodų kūrimo

  Kaip komunikuoti su svetainėmis, kuriant atgalines nuorodas?

  Atgalinės nuorodos yra labai svarbi kiekvienos svetainės SEO strategijos dalis, tačiau atgalinių…