Vietinis SEO – tai mažų ir vidutinių įmonių bei fizinių parduotuvių, kavinių, restoranų ar kitų fiziškai veikiančių verslų, esančių tam tikroje geografinėje vietovėje, vietinių paieškos sistemos rezultatų gerinimo procesas. Tūkstančiai žmonių kasdien ieško vietinių įmonių, todėl savo svetainę optimizavus vietinei paieškai, galima pritraukti daugiau tikslinio srauto, potencialių klientų ir padidinti pardavimus.

Skirtingai nuo tradicinių SEO paslaugų, kurios orientuotos į prekės ženklo paieškos matomumo, žinomumo ir pardavimų didinimą visos šalies ar tarptautiniu mastu, vietinė optimizacija orientuota į netoliese esančius potencialius klientus ir su geografine vieta susijusias paieškos užklausas. Mūsų teikiamų vietinio SEO paslaugų tikslas – padidinti jūsų prekės ženklo žinomumą už jūsų fizinio verslo ribų ir padaryti jūsų verslą labiau prieinamu potencialiems vietiniams klientams

SEO Paslaugos Vilniuje

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Vietinio SEO Paslaugos

  Nesvarbu, ar turite vieną fizinę komercinės veiklos vykdymo vietą, ar kelis fizinius filialus skirtinguose šalies miestuose, SEO365 didelę patirtį tarptautinėje rinkoje turinčių specialistų siūlomos vietinio SEO paslaugos gali padėti jūsų verslui pasiekti aukštesnes pozicijas vietinės paieškos rezultatuose.

  • Vietinių konkurentų analizė. Žinoti, ką daro jūsų konkurentai, yra itin svarbu, jei norite sėkmingai užkopti į vietinių paieškos rezultatų viršūnę. Mūsų SEO specialistų komanda kruopščiai išanalizuoja jūsų vietinius konkurentus ir nustato, kaip atrodote konkurentų atžvilgiu, sukuriant strategiją, kuria siekiama juos pranokti.
  • Vietinių citatų kūrimas ir stebėjimas. Vietinėse citatose pateikiama tokia informacija kaip jūsų įmonės pavadinimas, jos fizinės vietos adresas, kontaktinis telefono numeris ir interneto svetainės adresas. Citatų kūrimo kampanijos padeda patekti į vietos įmonių sąrašus, sulaukti didesnio tikslinio srauto ir pagerinti pozicijas.
  • „Google My Business“ paskyros optimizavimas ir valdymas. GMB yra vienas pirmųjų dalykų, kurį potencialūs klientai pamatys paieškos rezultatuose, todėl labai svarbu jame pateikti tikslią informaciją. Optimizuojame jūsų įmonės GMB puslapį ir pasirūpiname, kad ji būtų matoma „Google“ žemėlapyje, padedant klientams lengviau jus rasti.
  • Tikslinių raktažodžių nustatymas. Norint užimti aukščiausią vietą vietinės paieškos rezultatuose, būtina pasirinkti ir tinkamus vietinius raktažodžius. Nustatome tikslinius vietos raktažodžius, padedančius jūsų įmonei būti geriau matomai tarp didesnio spektro tikslinių vietinių paieškų rezultatų ir lengviau pasiekiant vietinę auditoriją.
  • Lokalizuoto svetainės turinio skelbimas ir optimizavimas. Nuolat tobuliname raktažodžių planą ir reguliariai atnaujiname vietinio SEO strategiją, kad visuomet žinotume, kaip jūsų klientai ieško jūsų produkto ar paslaugos. Sistemingai kuriame lokalizuotą ir tinkamai optimizuotą vidinį bei išorinį turinį, pritraukdami jūsų potencialius klientus.
  • Atsiliepimų ir įvertinimų stebėjimas. Stebime internete vartotojų skelbiamus atsiliepimus ir įvertinimus bei į juos operatyviai reaguojame. Reguliariai atnaujinami atsiliepimai ir operatyvūs atsakymai į vartotojų klausimus bei komentarus skatina didesnį lankytojų srautą ir didina pardavimus.
  • Atgalinių nuorodų tinklo kūrimas. „Google“ didžiulį dėmesį skiria išorinių nuorodų kokybei, todėl stipriname jūsų svetainės atgalinių nuorodų profilį, reguliariai papildydami jį iš autoritetingų ir kokybiškų svetainių gaunamomis nuorodomis. Tai didina jūsų įmonės žinomumą, matomumą ir gerina jos pozicijas vietinėje paieškoje.
  • Vietinės SEO kampanijos stebėsena. Svetainę optimizuodami vietinei paieškai, nuolat stebime kampanijos našumą ir rezultatus, kartu atlikdami ir savalaikes korekcijas, padedančias SEO strategiją pritaikyti besikeičiančiai situacijai. Tai padeda pagerinti kampanijos rezultatus ir padidinti investicinę grąžą.
  • Reguliarus ataskaitų teikimas. Visuomet atidžiai stebime kiekvienos SEO kampanijos metu gautus duomenis ir jų pagalba parengiame išsamias ataskaitas, kuriose matote tikrąją pažangą. Todėl mūsų teikiamų vietinio SEO paslaugų rezultatus jūs kiekvieną mėnesį matysite jums reguliariai siunčiamose atliktų darbų ir pasiektų rezultatų ataskaitose.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingos vietinio SEO paslaugos

  Dėl didžiulio šiandieninio skaitmeninių sprendimų dominavimo, kiekvienam vietiniam verslui labai svarbu skirti dideles pastangas vietiniam SEO. Veiksmingai įgyvendinta svetainės vietinio SEO kampanija padeda pritraukti daugiau tikslinių lankytojų ir paversti juos klientais.

  Jei dar neturite vietinio SEO strategijos, nebeleiskite sau prarasti daugiau nei vieno pro jūsų vitriną praeinančio potencialaus kliento! Dar šiandien susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą ir mes padėsime jums tapti matomais vietinėje paieškoje.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…