Išorinis SEO yra veiksmų, kurių imamasi už jūsų svetainės ribų, visuma, siekiant paveikti svetainės pozicijas internetinės paieškos sistemos rezultatų puslapiuose. Tai yra vienas iš pagrindinių kiekvienos svetainės optimizacijos etapų, turintis didžiulę įtaką aukštesnėms pozicijoms, didesniam organiniam srautui, prekės ženklo matomumui ir žinomumui. Sėkmingai SEO kampanijai būtina patikima išorinio SEO strategija, paremta kokybiškais ir veiksmingais sprendimais.

Vykdydami išorinio SEO darbus pasitelkiame tik sąžiningas ir laiko patikrintas metodikas, visuomet griežtai laikydamiesi geriausios SEO praktikos ir „Google“ nustatytų gairių. Mūsų išorinio SEO kampanijos yra paremtos kompleksinėmis priemonėmis – nuo išsamios atgalinių nuorodų analizės, iki turinio rinkodaros sprendimų įgyvendinimo ir socialinio atsako didinimo. Sistemingas ir daugiau nei 8 metų tarptautine patirtimi grindžiamas išorinio SEO procesas užtikrina sistemingą pozicijų augimą, didėjantį žinomumą ir augantį svetainės autoritetą paieškos sistemų atžvilgiu.

Išorinis SEO

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Išorinio SEO paslaugos

  Naudojame tik saugias ir SEO srityje teigiamai vertinamas atgalinių nuorodų tinklo kūrimo metodikas, kurios ne tik padeda formuoti kokybiškų ir vertingų atgalinių nuorodų profilį, bet ir leidžia jūsų verslui užmegzti glaudesnius ryšius su vartotojais, besidominčiais tuo, ką jiems galite pasiūlyti. Kad jūsų atgalinių nuorodų profilis atitiktų paieškos sistemų standartus, kurdami atgalines nuorodas daugiausia dėmesio skiriame svarbiausiems kriterijams – nuorodų kokybei, tikslingumui ir autoritetui.

  • Atgalinių nuorodų analizė. Vykdydami išorinio SEO darbus įgyvendiname išsamią atgalinių nuorodų analizę, įvertindami esamą padėtį ir nustatydami tolimesnę atgalinių nuorodų tinklo kūrimo strategiją. Nuorodų analizės metu gauti duomenys padeda pagerinti atgalinių nuorodų profilį ir pozicijas paieškos rezultatuose.
  • Nekokybiškų nuorodų pašalinimas. SEO365 įgyvendinamas išorinis SEO yra neatsiejamas ir nuo žalingų bei žemos kokybės atgalinių nuorodų nustatymo ir jų pašalinimo. Pašalindami nenatūralias ir didelės žalos pozicijoms galinčias turėti atgalines nuorodas sumažiname nuobaudų riziką ir suformuojame nepriekaištingą atgalinių nuorodų profilį.
  • Vertingo turinio kūrimas. Išorinis SEO procesas neįsivaizduojamas be kokybiško, aktualaus ir paveikaus turinio kūrimo, kuris skatina vartotojus juo dalintis ir padeda į svetainę natūraliai pritraukti atgalines nuorodas. Reguliarus tikslingu turiniu pasižymintis tinklaraščių įrašų kūrimas, infografikai, informaciniai vadovai yra svarbi išorinio SEO dalis.
  • Informacijos sklaida. Norint pritraukti kokybiškų ir gerai vertinamų atgalinių nuorodų, dėmesys turi būti skiriamas ir žinomiems nuomonės formuotojams, tinklaraštininkams, žurnalistams bei kitiems viešumoje matomiems žmonėms, todėl pasitelkdami mūsų turimą platų informavimo specialistų tinklą, pasirūpiname, kad apie jus būtų plačiai kalbama.
  • Turinio populiarinimas. Išorinės optimizacijos metu kurdami originalų ir paveikų turinį siekiame jį paversti virusiniu, tokiu būdu į svetainę pritraukdami vertingų ir iš patikimų svetainių atkeliaujančių atgalinių nuorodų. Mūsų SEO specialistai pasirūpina visu turinio rinkodaros procesu, didindami turinio pasiekiamumą ir populiarumą.
  • Ryšių su kitais rinkos dalyviais kūrimas. Siekiant gauti geriausią įmanomą išorinio SEO grąžą, svarbia šio proceso dalimi yra glaudesnių ryšių su kitais jūsų rinkos dalyviais kūrimas. Išorinio SEO įgyvendinimo metu užmezgame ilgalaikius ryšius su patikimais rinkos dalyviais, tokiu būdu pritraukdami kokybiškų ir tikslinių atgalinių nuorodų.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi išorinio SEO sprendimai

  Išorinio SEO procese didžiausias dėmesys kreipiamas į nuorodų kokybę, o ne jų kiekybę. Duomenų rinkimas ir analizavimas, originalaus ir į vartotoją orientuoto turinio kūrimas, prekės ženklo paminėjimų skaičiaus ir socialinio atsako didinimas – tai tik nedidelė mūsų vykdomos išorinės optimizacijos dalis. Tačiau norint pasiekti ilgalaikių ir patikimų rezultatų nereikėtų tikėtis greitos sėkmės, nes visas šis darbas reikalauja laiko.

  Taigi, ar jau esate pasiruošę paieškos rezultatuose aplenkti savo konkurentus, kasdien investuojančius į SEO? Mes galime jums padėti – nuo kokybiško turinio kūrimo, iki vertingų nuorodų pritraukimo! Pasiekime jūsų verslo sėkmę drauge – skambinkite telefonu (8-666) 12096, rašykite e. paštu info@seo365.lt arba susisiekite užpildę kontaktinę formą.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…