Pasinaudokite mūsų nemokamu SEO auditu

Mūsų komanda yra pasirengusi išanalizuoti jūsų svetainę bei pateikti informaciją, kuri padėtų jums padidinti tinlalapio srautą, potencialių klientų skaičių ir pajamas.

  Nemokamas SEO auditas padeda lengviau suprasti, kokios yra jūsų svetainės techninės, vidinės ir išorinės problemos bei kaip būtų galima jas išspręsti. Prieš galvojant apie sprendimą, visuomet būtina nustatyti problemą. Todėl SEO auditas yra veiksminga priemonė, kuri padeda žengti tvirtesnį žingsnį link aukštesnių svetainės pozicijų, didesnio lankomumo ir pardavimų.

  Mūsų teikiamo nemokamo SEO audito dėka galėsite išsiaiškinti, kaip iš tikrųjų veikia jūsų svetainė ir kaip ji atrodo bendrame konkurencijos kontekste. Tarptautinėje rinkoje turėdami daugiau nei 8 metų patirtį galime tiksliai nustatyti svetainės problematiką ir pasiūlyti veiksmingus sprendimus jūsų verslo sėkmei.

  Veiksmingas SEO auditas

  SEO audito metu išanalizuojame jūsų svetainę ir nustatome pagrindines svetainės SEO problemas, dėl kurių jums iki šiol kilo kliūčių siekiant geresnių pozicijų „Google“ paieškos rezultatuose. SEO365 siūlomos nemokamos SEO audito paslaugos apima techninę, vidinę ir išorinę SEO analizę, konkurentų tyrimą, patarimus raktažodžių pasirinkimui, strategijos sudarymui ir kt.

  • Veiksmingesnis SEO procesas. SEO audito metu surinkti duomenys padeda užtikrinti veiksmingesnį tolimesnį SEO procesą. Kadangi analizuojame visas jūsų svetainės sritis – pradedant vidine ir baigiant išorine svetainės SEO būkle, gauta informacija yra labai naudinga nustatant tolimesnę SEO kryptį ir optimaliai paskirstant investicijas.
  • Kryptingesnis raktažodžių paskirstymas. Išanalizuojame dabartinius jūsų naudojamus raktažodžius ir raktines frazes, padedame rasti naujus raktažodžius ir lengviau nustatyti pagrindinius prioritetus. Nustatome dabartines raktažodžių pozicijas ir nukreipiame teisinga linkme tikslinių ir gerai besikonvertuojančių raktažodžių sąrašo sudarymui.
  • Geresnis konkurentų pažinimas. Vykdant SEO kampaniją labai svarbu žinoti, kas yra jūsų konkurentai, todėl SEO analizės metu surenkame informaciją apie jūsų konkurentus ir padedame suprasti, į kokius raktažodžius jie orientuojasi, kas jiems veikia geriausiai, kokios yra jų silpnosios vietos ir kokia strategija jie vadovaujasi.
  • Naudingos įžvalgos geresnei svetainės architektūrai. Gerai suprojektuota svetainės architektūra pagerina nuskaitymą ir indeksavimą, todėl auga svetainės autoritetas, gerėja pozicijos ir vartotojų patirtis. Nemokamos SEO analizės metu įvertiname jūsų svetainės architektūrą ir pateikiame patarimų jos tobulinimui.
  • Patarimai vidiniam ir techniniam SEO. Patikriname META duomenis, H1-H6 žymas, svetainės saugumą, įkėlimo greitį, URL kokybę, vizualinę medžiagą, dublikuoto turinio problemas, svetainės pritaikomumą mobiliesiems įrenginiams ir kt. Gauti duomenys padeda pateikti veiksmingų įžvalgų tolimesniam optimizacijos procesui.
  • Išorinio SEO būklės nustatymas. SEO audito metu išanalizuojame jūsų svetainės išorinę būklę, atsižvelgdami į esamas atgalines nuorodas. Padedame nustatyti nekokybiškas nuorodas ir duodame naudingų patarimų tolimesniam kokybiškų, autoritetingų ir vertingų išorinių nuorodų tinklo kūrimui.
  • Vidinio turinio analizė. SEO auditas padeda gauti įžvalgų ir vidinio svetainės turinio atžvilgiu. Išanalizuojame jūsų svetainės turinį ir pateikiame patarimų, kaip jį galėtumėte pakoreguoti, kokią turinio struktūrą vertėtų naudoti ir kaip reguliarus vertingo turinio kūrimas galėtų padėti siekiant geresnių pozicijų ir didesnio lankomumo.
  • Patarimai geresnėms konversijoms. Nemokamas SEO auditas padeda nustatyti pagrindinius sprendimus, kurių dėka pagerėtų konversijų rodikliai. Atsižvelgdami į dabartinę svetainės būklę ir esamą problematiką, patariame, kokių korekcijų pagalba galėtumėte užtikrinti geresnį jūsų lankytojų konvertavimąsi.

  Naudingos įžvalgos jūsų verslui

  Nemokamas SEO auditas – tai greičiausias ir veiksmingiausias būdas nustatyti, kodėl jūsų svetainė nėra reitinguojama taip gerai, kaip turėtų būti. Mūsų SEO audito paslaugos palengvins jūsų tolimesnių sprendimų priėmimą ir padės suformuoti veiksmingą SEO strategiją.

  Kas nemėgsta dovanų? Jei nesate tikri, kokia yra jūsų svetainės SEO būklė ir kaip galėtumėte lengviau pasiekti savo užsibrėžtus verslo tikslus, jau dabar kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą ir gaukite profesionalią nemokamą SEO konsultaciją!

  Jie mus rekomenduoja

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt