SEO paslaugos – tai vienas iš svarbiausių šiuolaikinės rinkodaros sprendimų, padedančių pagerinti jūsų svetainės matomumą internetinėje paieškoje, pritraukti daugiau tikslinių vartotojų ir padidinti pardavimus. Dėka profesionalių SEO paslaugų, jūsų komercinės veiklos Kaune plėtra taps sisteminga, o didelė sėkmė – pasiekiama ranka.

Mūsų teikiamų SEO paslaugų Kaune pagalba jūsų svetainė bus geriau žinoma, matoma ir daug palankiau vertinama paieškos sistemų. Daugiau nei 8 metų aktyvi SEO patirtis tarptautinėje rinkoje užtikrina savalaikius rezultatus, sistemingai augantį naujų lankytojų ir klientų skaičių bei nuolat didėjančią investicijų grąžą.

SEO Paslaugos Kaune

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO Kaune

  SEO365 ilgametę tarptautinę patirtį SEO srityje turintys specialistai pasitelkia tik etiškas ir „Google“ teigiamai vertinamas svetainių optimizacijos praktikas, kurios padeda užtikrintai gerinti pozicijas, didinti žinomumą, tikslinių lankytojų skaičių ir pardavimus.

  • Svetainės auditas. Prieš pradėdami aktyvius SEO kampanijos įgyvendinimo darbus, nustatome, kokia yra tikroji jūsų svetainės būklė ir padėtis paieškos rezultatuose. Išanalizuojame svetainę ir išsiaiškiname, kokios yra jos probleminės sritys bei raktažodžių pozicijos. Tai padeda tolimesniems svetainės optimizacijos įgyvendinimo darbams.
  • Konkurentų analizė. Visuomet įgyvendiname ir konkurentų nustatymo bei jų analizės darbus, išsiaiškindami, kokia yra jų svetainių vidinė ir išorinė būklė. Turėdami tokią informaciją galime lengviau suprasti, kokios yra jų silpnosios pusės ir kokie sprendimai jiems iki šiol veikė sėkmingiausiai.
  • Raktažodžių tyrimas. Pirminiame svetainės optimizacijos etape įgyvendiname išsamią tikslinių raktažodžių analizę, kuri yra sėkmingo SEO proceso pagrindas. Atsižvelgdami į rinką, jūsų verslo tikslus, vartotojų elgseną ir konkurentų analizės metu gautus duomenis, nustatome tikslingiausius ir geriausia konversija pasižyminčius raktažodžius.
  • SEO strategija. SEO kampanijos pradžioje naudodamiesi surinktais duomenimis parengiame patikimą ir geriausiomis praktikomis paremtą SEO strategiją. Tai užtikrina, kad visas jūsų svetainės optimizacijos procesas būtų tikslingas, nukreiptas į jūsų įmonės pagrindinių tikslų įgyvendinimą ir duotų didelę investicijų grąžą.
  • Techninis SEO. Įgyvendindami jūsų svetainės optimizaciją daug dėmesio skiriame techniniam SEO, kuris turi įtakos tiek svetainės nuskaitymui ir indeksavimui, tiek ir pozicijoms paieškoje. Techninio SEO metu padidiname svetainės spartą, pritaikome ją mobiliesiems įrenginiams, optimizuojame struktūrą ir kt.
  • Vidinis SEO. Išsprendus techninius svetainės klausimus ateina metas vidinei optimizacijai, kurios metu optimizuojamas esamas ir kuriamas naujas turinys, formuojami META duomenys, kuriamas vidinių nuorodų tinklas ir atliekami kiti vidinio SEO darbai. Visa tai padeda pagerinti pozicijas, padidinti paspaudimų skaičiaus rodiklį ir pardavimus.
  • Išorinis SEO. Įgyvendiname kokybiškomis priemonėmis grindžiamą išorinės optimizacijos procesą, kurdami tik vertingomis, autoritetingomis ir „Google“ palankiai vertinamomis atgalinėmis nuorodomis paremtą nuorodų tinklą. Tai turi tiesioginės įtakos geresnėms pozicijoms, didesniam matomumui ir lankomumui.
  • Vietinis SEO. Vykdant verslą Kaune didelę reikšmę žinomumui, potencialių klientų pritraukimui ir pardavimams turi vietinis SEO. SEO kampanijos įgyvendinimo metu pasirūpiname, kad jūsų svetainė užimtų aukštas pozicijas vietinėje paieškoje ir tokiu būdu pritrauktų geriau besikonvertuojančius vartotojus.
  • Ataskaitų teikimas. Kiekvienam klientui yra svarbu žinoti, kaip vykdoma svetainės optimizacija, kokia yra SEO kampanijos pažanga ir investicijų grąža (ROI). Todėl savo klientams teikiame reguliarias ir išsamias atliktų darbų bei pasiektų rezultatų ataskaitas, kuriose atsispindi SEO paslaugų nauda ir pasitelkiamų sprendimų kokybė.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingos SEO paslaugos Kaune

  Vykdome skaidrią politiką, visus darbus atliekame griežtai suderinę su klientu. Įsigilinę į visus poreikius siūlome tik aktualias ir reikalingas paslaugas, kurios neštų naudą, o tai užtikrina investicijų grąžą ir sąžiningą kainodarą – jūs nepermokėsite už paslaugas, kurių jums nereikia arba kurios jums nesuteiktų jokios pridėtinės vertės. Susisiekite su mūsų SEO komanda, kuri susipažins su jūsų verslu ir supras jūsų unikalius poreikius.

  Didžiuojames išskirtine patirtimi dirbant su:

  Dirbame ir kituose didžiausiuose Lietuvos miestuose kaip: VilniusKlaipėda, Šiauliai ir Panevėžys.

  Internetinei paieškai tapus pagrindine informacijos paieškos priemone, verslas tiesiog nebegali ignoruoti savo svetainės optimizacijos svarbos. Todėl svetainės optimizacija šiandien tampa būtina skaitmeninės rinkodaros priemone, užtikrinančia sistemingai besiplečiantį naujų klientų ratą, didėjantį žinomumą ir augančius pardavimus.

  Esame pasirengę padėti jūsų verslui Kaune pasiekti didesnį matomumą, žinomumą ir  pelningumą, todėl, jei ieškote profesionalių SEO paslaugų Kaune, nieko nelaukę kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…