SEO paslaugos yra viena iš pagrindinių finansų ir bankininkystės sektoriaus skaitmeninės rinkodaros sudedamųjų dalių, padedanti potencialiems klientams rasti finansų įstaigų svetaines internetinėje paieškos sistemoje. Todėl SEO finansinių paslaugų įmonei padeda pritraukti organinį tikslinių vartotojų srautą į jūsų finansinių paslaugų svetainę, padidinti žinomumą, matomumą ir pardavimus, pasinaudojant atitinkamomis organinėmis paieškomis.

Mūsų ilgametę patirtį tarptautinėje rinkoje turinti SEO specialistų komanda taiko veiksmingiausias ir didžiausiu našumu pasižyminčias SEO metodikas, kurios gali sistemingai pagerinti jūsų finansų įstaigos svetainės pozicijas, padidinti tikslinį lankytojų srautą, konversijas ir pardavimus.

SEO finansų įstaigoms

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO finansų įstaigoms

  Mūsų siūlomų SEO paslaugų finansinėms įstaigoms pagrindas yra tinkamos SEO praktikos, kurias teigiamai vertina paieškos sistemos. Tai užtikrina ilgalaikius ir geriausius rezultatus, kurie ne tik pritraukia jūsų tikslinei auditorijai priklausančius vartotojus, bet ir padidina tikimybę, kad jie taps jūsų lojaliais klientais.

  • Vykdome svetainės audito darbus. Pirmiausia išsiaiškiname dabartinę jūsų svetainės SEO būklę. Tai padeda lengviau suprasti, kokios problemos vyrauja svetainėje ir kokius klausimus būtina išspręsti. Naudojantis gautais duomenimis, lengviau nustatyti ir naujas galimybes bei pažangos kryptis.
  • Atliekame turinio auditą. Išanalizuojame svetainėje pateikiamą turinį, atsižvelgdami į tai, ar turinys yra naudingas ir pakankamai išsamus, ar jam netrūksta aktualumo, ar jis yra aiškus ir tinkamai struktūruotas, ar netrūksta META žymų, ar nėra besidubliuojančio turinio, ar vartotojams lengva skaityti ir suprasti turinį.
  • Atliekame raktinių žodžių tyrimą. Išsiaiškinę, kokia yra svetainės būklė ir turinio kokybė, įgyvendiname ir išsamaus raktažodžių tyrimo darbus. Tai padeda nustatyti ne tik bazinius bet ir ilguosius raktažodžius, kurie atitinkamai pasižymi mažesne ir didesne konversija. Gauti duomenys yra naudingi tiek SEO, tiek turinio rinkodaros strategijai.
  • Nustatome konkurentus ir atliekame jų analizę. Svarbu suprasti, kas yra pagrindiniai konkurentai organinėje paieškoje. Nustačius konkurentus, išanalizuojame jų turinį, išsiaiškiname, kas jiems veikia geriausiai, kokios yra jų silpnosios vietos, ką jie daro neteisingai, į ką kreipia didžiausią dėmesį bei kokios yra jų raktažodžių pozicijos ir kt.
  • Kuriame kokybišką ir informatyvų turinį. Nors jūsų svetainėje turinio apie finansines paslaugas gali ir netrūkti, svarbu vartotojams pateikti išsamų mokomąjį turinį, kuriame nėra tiesioginių pardavimo ketinimų. Todėl pasirūpiname sistemingu mokomojo, patariamojo ir rekomendacinio pobūdžio turinio kūrimu, kuris yra naudingas vartotojams ir svetainės SEO darbams.
  • Atliekame vidinį ir techninį SEO. Optimizuota vidinė ir techninė svetainės dalis svarbi tiek pozicijoms, tiek paieškos sistemų robotams ir vartotojams. Nustatome visas techninio ir vidinio SEO problemas ir jas išsprendžiame – pradedant pritaikymu mobiliesiems įrenginiams ir baigiant vidinėmis nuorodomis, META duomenimis ir svetainės struktūra.
  • Įgyvendiname vietinį SEO. Kadangi vartotojai dažnai ieško netoliese esančių finansų įstaigų, nustatome konkrečiai vietovei būdingus raktažodžius, pagal kuriuos jūsų svetainė turėtų būti reitinguojama, pasirūpiname tinkama „Google My Business“ puslapio informacija ir padidiname tikslinį srautą iš vietinės paieškos rezultatų.
  • Atliekame svetainės išorinį SEO. Finansų įstaigoms kokybiškos ir autoritetingos atgalinės nuorodos yra gyvybiškai svarbios. Visos SEO kampanijos įgyvendinimo metu didelį dėmesį skiriame vertingų ir „Google“ teigiamai vertinamų atgalinių nuorodų tinklo kūrimui, pagerindami svetainės pozicijas ir padidindami lankomumą.
  • Reguliariai teikiame išsamias ataskaitas. Visuomet stebime kiekvieną SEO kampaniją, užtikrindami, kad SEO strategija būtų pati veiksmingiausia. Su fiksuojamais ir analizuojamais duomenimis bei pasiektais rezultatais reguliariai supažindiname savo klientus, informuodami apie atliktus darbus, pagerėjusias pozicijas ir investicinę grąžą.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi SEO sprendimai finansų įstaigoms

  Didžiuojamės savo ilgamete patirtimi tarptautinėje SEO paslaugų rinkoje, nes jos dėka galime finansų įstaigoms pasiūlyti aukščiausios kokybės SEO sprendimus. Turime daug išteklių ir žinių, reikalingų veiksmingai SEO kampanijos strategijai ir jos įgyvendinimui, kad galėtume padėti jūsų verslui atsidurti tikslinės rinkos dėmesio centre.

  Mūsų SEO profesionalų komanda yra pasiruošusi jūsų finansinių paslaugų svetainę pakelti į aukštesnį lygį, tad, jei dairotės naujų klientų, nieko nelaukę kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…