Šiandieniniame skaitmeniniame pasaulyje vis daugiau vartotojų, ieškodami teisinių paslaugų teikėjų, naudojasi internetine paieška, todėl jūsų teisinių paslaugų įmonės ar advokatų kontoros sėkmė vis labiau priklauso nuo to, kaip lengvai potencialūs klientai gali jus rasti internete. Norint pasiekti šį tikslą, atsiranda SEO paslaugų teisininkams, padedančių pagerinti pozicijas, padidinti žinomumą ir pritraukti daugiau tikslinių lankytojų į jūsų svetainę, poreikis.

Nors pagrindinis SEO tikslas yra labai aiškus, vis dėlto, tai yra techninis ir daug laiko bei žinių reikalaujantis nuolatinis procesas. Todėl lygiai taip pat, kaip jūsų klientai kreipiasi į jus dėl jūsų teisinių žinių ir kompetencijos, jūs galite kreiptis į SEO365 ir mūsų ilgametę tarptautinę patirtį turintys SEO ekspertai pasirūpins kompleksine jūsų svetainės optimizacija, pagerindami pozicijas, srautą, matomumą, konversijas ir pardavimus.

SEO teisininkams

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO Teisininkams paslaugos

  Mūsų teikiamos SEO paslaugos teisininkams sudarytos iš veiksmingų kompleksinių priemonių, kurių visuma padeda užtikrinti nuoseklią pažangą ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą.

  • Svetainės auditas. Svetainės vidinės ir išorinės būklės vertinimas yra vienas iš pirmųjų SEO etapų, kuriam skiriame didžiulį dėmesį. Norint sukurti tinkamą SEO strategiją jūsų teisinių paslaugų svetainei, reikia nustatyti egzistuojančias problemas ir kartu žinoti, kas veikia, o kas ne, todėl visu tuo pasirūpiname atlikdami išsamų svetainės auditą.
  • Konkurentų analizė. Prieš imantis įgyvendinti juridinių paslaugų svetainės optimizaciją, visuomet atliekame ir išsamią konkurentų analizę. Jos metu identifikuojame pagrindinius konkurentus, išsiaiškiname jų stipriąsias bei silpnąsias puses, nustatome jiems geriausiai veikiančius raktažodžius, temas ir kitus SEO sprendimus.
  • Raktažodžių tyrimas. Svetainės SEO be tikslinių raktažodžių yra tas pats, kas dalyvavimas teisme nesuprantant bylos faktų. Raktažodžių tyrimas yra gero SEO pagrindas, kuris padeda užtikrinti, kad nebūtų švaistomas laikas ir biudžetas bandant į svetainę pritraukti tikslinius lankytojus su didesniu konversijos rodikliu.
  • SEO strategija. Remdamiesi išsamiais svetainės ir konkurentų analizės, raktažodžių tyrimo duomenimis bei jūsų norimais pasiekti tikslais, sukuriame jūsų teisinių paslaugų įmonei ar advokatų kontorai pritaikytą SEO strategiją. Tikslus ir nuo pirmųjų SEO proceso etapų aiškus SEO planas padeda sistemingai gerinti pozicijas, didinti srautą ir pardavimus.
  • Turinio rinkodara. Jūsų svetainėje esantis turinys turi būti ne tik tinkamai optimizuotas pagal tikslinius raktažodžius, bet ir tikslingas – išsamiai atsakantis į tikslinei auditorijai aktualius klausimus. Optimizuodami svetainę visuomet pasirūpiname seno turinio atnaujinimu ir sudarome bei įgyvendiname reguliaraus naujo turinio kūrimo planą.
  • Vidinis SEO. Optimizuodami jūsų teisinių paslaugų svetainę užtikriname kompleksinių vidinės optimizacijos sprendimų įgyvendinimą. Pasirūpiname svetainės vidiniu turiniu, META ir antraščių žymomis, optimizuojame vizualinę medžiagą, URL adresus, sukuriame vidinių nuorodų tinklą ir kt., tokiu būdu gerindami pozicijas, lankomumą ir konversijas.
  • Techninis SEO. SEO kampanijos metu didelį dėmesį skiriame techniniam SEO. Optimizuojame svetainės struktūrą, pasirūpiname svetainės pritaikomumu mobiliesiems įrenginiams, padidiname jos spartą, optimizuojame URL struktūrą, pašaliname neveikiančius puslapius, išsprendžiame dublikuoto turinio problemas ir kitus techninius klausimus.
  • Vietinis SEO. Daugumai teisinių paslaugų teikėjų labai svarbu būti matomais vietinės paieškos rezultatuose. Sukuriame „Google My Business“ puslapį, optimizuojame svetainę pagal tikslinius vietos raktažodžius ir skatiname klientų atsiliepimų pritraukimą, tokiu būdu sustiprindami jūsų įmonės patikimumą ir padidindami jos matomumą vietinėje paieškoje.
  • Išorinis SEO. Teisinių paslaugų svetainės optimizacijos procese vienos didžiausių pastangų skiriamos išorinio nuorodų tinklo kūrimui. Orientuojamės tik į kokybiškas ir autoritetingas nuorodas, galinčias padėti jūsų svetainei užimti aukštesnes pozicijas, pagerinti paieškos sistemų požiūrį, padidinti svetainės patikimumą ir lankytojų srautą.
  • Rezultatų sekimas ir vertinimas. Kiekvienas mūsų klientas žino, kokie rezultatai yra pasiekiami, kaip vyksta visas SEO procesas ir kokia yra investicinė grąža. Reguliariai stebime ir vertiname viską – pradedant vidinio SEO darbais, nuorodų tinklo kūrimu ir raktažodžių pozicijomis iki srauto prieaugio ir konversijos rodiklių.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi SEO sprendimai teisininkams

  Jei norite, kad jūsų potencialūs klientai galėtų surasti jūsų teisinių paslaugų ar advokatų kontoros svetainę – ji turi būti optimizuota paieškos sistemoms. Nuolatos sekdami naujausias SEO tendencijas ir kurdami bei įgyvendindami veiksmingas SEO strategijas vietinėse ir tarptautinėse rinkose, galime padėti jūsų svetainei pakilti į aukštesnį lygį, pritraukiant daugiau potencialių klientų ir padidinant pardavimus.

  Jei norite padidinti savo teisinių paslaugų svetainės matomumą paieškoje ir kasdien pritraukti vis daugiau naujų klientų, nedvejodami susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba pasinaudoję kontaktine forma.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…