Sveikatos priežiūros rinka yra labai konkurencinga. Dabar kaip niekada anksčiau vartotojai internetu gali gauti daug jiems aktualios informacijos apie medicinos įstaigas ir sveikatos priežiūros galimybes. Todėl medicinos įstaigoms ir individualiai dirbantiems sveikatos priežiūros specialistams ypač svarbu sutelkti dėmesį į veiksmingas skaitmeninės rinkodaros priemones, tokias kaip SEO paslaugos medicinos įstaigoms.

Remiantis „Google“ duomenimis, net 84 % pacientų, ieškodami informacijos apie gydytojus, medicinos klinikas ir kitus sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus, naudojasi tiek internetiniais, tiek ir neinternetiniais šaltiniais. Todėl sveikatos priežiūros srityje veikiančioms įmonėms ir medicinos specialistams reikalinga veiksminga internetinė potencialių klientų pritraukimo strategija. Nesvarbu, ar vadovaujate vietinei medicinos klinikai, ar sukūrėte mobiliąją sveikatos programėlę, mūsų siūlomos SEO paslaugos medicinos įstaigoms gali padėti pagerinti pozicijas, praplėsti pacientų bazę, padidinti prekės ženklo žinomumą ir investicijų grąžą.

SEO medicinos įstaigoms

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO medicinos įstaigoms paslaugos

  Turėdami ilgametę tarptautinę patirtį SEO srityje, siūlome platų SEO paslaugų spektrą, kad padėtume medicinos įstaigoms pasiekti geresnes pozicijas paieškos sistemose – tiek vietiniame, tiek ir tarptautiniame kontekste, pritraukti naujų pacientų, padidinti konversijas ir sustiprinti žinomumą. Suprantame, koks svarbus vaidmuo tenka SEO strategijai, todėl mūsų įgyvendinamą optimizacijos procesą sudaro daug kompleksinių priemonių.

  • Svetainės audito darbai. SEO kampanijos įgyvendinimą visuomet pradedame nuo jūsų svetainės vidinės ir išorinės situacijos vertinimo bei dabartinių pozicijų nustatymo. Probleminių sričių ir pozicijų internetinėje paieškoje nustatymas padeda lengviau suformuoti pirminį veiksmų planą, kuris prisideda prie viso SEO proceso stabilizavimo.
  • Konkurentų analizė. Visuomet išsiaiškiname, kas yra jūsų pagrindiniai konkurentai ir kokia jų padėtis rinkoje. Nustatę jų svetainių problemines ir kartu stipriąsias vietas bei geriausiai jiems veikiantį turinį ir raktažodžius, sudarome veiksmingomis priemonėmis pagrįstą strategiją, padedančią jums įgyti didesnį konkurencinį pranašumą.
  • Raktinių žodžių tyrimas. Daugiau nei trys ketvirtadaliai pacientų prieš užsiregistruodami vizitui pas sveikatos priežiūros specialistus, pirmiausia informacijos ieško internete. Todėl labai daug dėmesio skiriame raktažodžių tyrimui ir svetainės optimizavimui pagal ilguosius ir vietinius raktažodžius, pasižyminčius didžiausiomis konversijomis.
  • Turinio kūrimas. Visame SEO procese dideles pastangas skiriame kokybiško, informatyvaus ir į jūsų potencialių klientų klausimus atsakančio turinio kūrimui. Tokiu būdu formuojame glaudesnį ryšį su tiksline auditorija, stipriname jūsų, kaip savo srities ekspertų, autoritetą, geriname pozicijas, didiname lankomumą ir pardavimus.
  • Vidinis ir techninis SEO. Teikdami SEO paslaugas medicinos įstaigoms optimizuojame visus svetainės aspektus – nuo vidinių puslapių struktūros, juose esančio turinio ir META duomenų, iki svetainės pritaikomumo mobiliesiems įrenginiams, spartos didinimo bei užtikrinimo, kad paieškos sistemos galėtų tinkamai nuskaityti ir indeksuoti svetainę.
  • Išorinis SEO. Atgalinių nuorodų tinklo kūrimas yra neatsiejama veiksmingos SEO kampanijos sudedamoji dalis, kuri tiesiogiai įtakoja jūsų svetainės pozicijas. Visos optimizacijos metu skiriame dideles pastangas autoritetingų, kokybiškų ir vertingų išorinių nuorodų tinklo formavimui, pagerinant pozicijas, padidinant lankomumą ir pardavimus.
  • Išsamios ataskaitos. Kiekvienam klientui labai svarbu žinoti savo svetainės SEO kampanijos pažangą, investicinę grąžą (ROI) ir kaip keičiasi pozicijos. Todėl optimizacijos metu klientams reguliariai siunčiame išsamias ataskaitas, ne tik atspindinčias pažangą, tačiau padedančias ir lengviau prognozuoti bei prireikus koreguoti strategiją.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingi SEO sprendimai medicinos įstaigoms

  Pradėdami nuo pagrindų ir remdamiesi geriausiomis metodikomis suformuojame faktiniais duomenimis paremtą SEO strategiją, kuri jūsų medicinos įstaigos svetainei padeda sistemingai kopti į paieškos sistemos viršūnę, kartu pritraukiant daug naujų klientų, didinant žinomumą ir pardavimus.

  Jei jūsų svetainė nesulaukia norimo lankytojų srauto, o konversijos neatitinka jūsų lūkesčių, leiskite mūsų patyrusiems SEO specialistams suteikti jūsų svetainei didelį postūmį taikant veiksmingas SEO taktikas. Todėl laukiame jūsų susisiekiant telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildžius kontaktinę formą.

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…