SEO– tai jūsų svetainės optimizavimo paieškos sistemoms procesas, kurio pagalba pagerėja pozicijos internetinėje paieškoje, didėja tikslinių lankytojų srautas ir žinomumas bei sistemingai auga pardavimų rodikliai. Ir nors SEO sritis yra sudėtinga bei nuolatos kintanti, jūsų verslui pasisekė, nes mes esame tam, kad jums padėtume.

SEO365 yra daugiau nei 8 metų tarptautinę patirtį SEO ir skaitmeninės rinkodaros srityje turinti specialistų komanda. Taikome pačias veiksmingiausias svetainių optimizacijos metodikas, sėkmingai didindami savo klientų matomumą, žinomumą ir pardavimus. Daugumai šiuolaikinių įmonių, lyginant su kitomis rinkodaros priemonėmis, kokybiškas ir etiškomis praktikomis pagrįstas SEO procesas užtikrina maksimalią investicijų grąžą (ROI) ir geriausius rezultatus. Todėl mūsų siūlomos SEO paslaugos Šiauliuose puikiai tinka siekiantiems ilgalaikio ir tvaraus verslo augimo.

SEO Paslaugos Šiauliuose

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  SEO Šiauliuose

  Mūsų SEO komanda nuolatos seka visus „Google“ ir kitų paieškos sistemų reguliariai besikeičiančius kriterijus bei standartus, todėl visuomet taikome veiksmingiausią jūsų verslo Šiauliuose poreikius atitinkančią strategiją.

  • Svetainės audito atlikimas. SEO kampanijos pradžioje atliekame nuodugnų jūsų svetainės auditą, kurio metu išsiaiškiname, kokia yra tikroji svetainės būklė ir kokios yra jos stipriosios bei silpnosios pusės. Audito metu gauti duomenys padeda nustatyti pagrindinę problematiką, įvertinti galimybes ir kryptingai pasirinkti tolimesnę veiksmų kryptį.
  • Išsamus raktažodžių tyrimas. Įgyvendiname išsamų raktinių žodžių tyrimą, kurio metu nustatome pagrindinius, svarbiausius ir geriausiai besikonvertuojančius raktažodžius. Sudarome ne tik bazinių, bet ir ilgųjų raktažodžių sąrašus, tokiu būdu lengviau pasiekdami jūsų tikslinei auditorijai priklausančius vartotojus, padidindami lankomumą ir konversijas.
  • Konkurentų nustatymas ir analizė. Pirminiuose svetainės optimizacijos etapuose išanalizuojame jūsų rinką ir nustatome pagrindinius konkurentus organinėje paieškoje. Atliekame išsamią jūsų konkurentų analizę, išsiaiškindami, kokia yra jų svetainių būklė, kokios yra jų silpnosios vietos, raktažodžių pozicijos ir tai, kas jiems veikia geriausiai.
  • Svetainės techninis SEO. Atlikdami svetainės optimizaciją visuomet skiriame dideles pastangas techninio SEO darbams. Jų pagalba pagerinamas svetainės nuskaitymas ir indeksavimas bei pagerėja vartotojų patirtis. Svetainę pritaikome mobiliesiems įrenginiams, padidiname jos greitį, saugumą, optimizuojame struktūrą ir kt.
  • Vidinio SEO darbai. Kokybiškas SEO procesas neatsiejamas nuo visapusiškos svetainės vidinės optimizacijos. Įgyvendiname visus vidinio SEO darbus – sukuriame META duomenis, pasirūpiname kokybišku vidiniu turiniu, suformuojame veiksmingą vidinių nuorodų tinklą ir kt.
  • Kompleksinis išorinio SEO įgyvendinimas. Kiekvienos svetainės optimizacijos procese atgalinės nuorodos turi ypatingai didelę reikšmę. Jų dėka gerėja pozicijos, didėja lankomumas, žinomumas ir formuojamas palankesnis „Google“ požiūris. Orientuojamės tik į autoritetingų, kokybiškų ir vertingų atgalinių nuorodų tinklo kūrimą.
  • Vietinis SEO. Komercinę veiklą vykdant vietos lygmeniu labai svarbu pritraukti tikslinį lankytojų srautą iš vietinės paieškos. Įgyvendindami SEO kampaniją pasirūpiname jūsų svetainės optimizavimu pagal vietinės reikšmės tikslinius raktažodžius, pagerindami jų pozicijas ir pritraukdami daugiau potencialių klientų.
  • Išsamios ir reguliarios ataskaitos. Sėkminga SEO kampanija yra neįsivaizduojama be sistemingo optimizacijos pažangos stebėjimo. Nuolat stebime visus svarbius SEO rodiklius ir analizuojame surinktus duomenis. Reguliariai teikiame išsamias ataskaitas, kuriose atsispinti atlikti darbai, pasiekti rezultatai ir investicinė grąža.

  Mūsų paslaugos

  Veiksmingos SEO paslaugos Šiauliuose

  Vykdome skaidrią politiką, visus darbus atliekame griežtai suderinę su klientu. Įsigilinę į visus poreikius siūlome tik aktualias ir reikalingas paslaugas, kurios neštų naudą, o tai užtikrina investicijų grąžą ir sąžiningą kainodarą – jūs nepermokėsite už paslaugas, kurių jums nereikia arba kurios jums nesuteiktų jokios pridėtinės vertės. Susisiekite su mūsų SEO komanda, kuri susipažins su jūsų verslu ir supras jūsų unikalius poreikius.

  Didžiuojames išskirtine patirtimi dirbant su:

  Taip pat dirbame ir kituose didžiausiuose Lietuvos miestuose kaip: Vilnius, KaunasKlaipėda ir Panevėžys.

  SEO365 pagrindinis vaidmuo – padėti klientams pasiekti savo tikslinei auditorijai priklausančius vartotojus tiek vietos, tiek tarptautiniu lygmeniu. Mūsų SEO profesionalų komanda, turinti didelę praktinę patirtį, kurią patvirtina akivaizdūs teigiami rezultatai, visuomet atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius ir tikslus, parengia patikimą SEO planą, padedantį užimti aukščiausias pozicijas ir pritraukti didžiausią įmanomą tikslinių lankytojų srautą.

  Jei jau kurį laiką dairotės kokybiškų SEO paslaugų Šiauliuose, kurios galėtų jūsų verslui padėti lengviau ir greičiau augti, dar šiandien susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt ar užpildę kontaktinę formą ir mes pateiksime jums geriausią SEO pasiūlymą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Google mylės jus tik tada, kai visi kiti mylės jus pirmiausiai

  0

  Laimingų klientų

  0 +

  Baigtų projektų

  0

  Vidutinis augimas

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…
  Kaip operatyviai valdyti komunikaciją su tinklalapiais dėl nuorodų kūrimo

  Kaip komunikuoti su svetainėmis, kuriant atgalines nuorodas?

  Atgalinės nuorodos yra labai svarbi kiekvienos svetainės SEO strategijos dalis, tačiau atgalinių…