Email marketingas yra komercinis pranešimas, siunčiamas el. paštu. Elektroniniai laiškai įprastai yra siunčiami potencialiems ar esamiems klientams. Email marketingas yra naudojamas siunčiant aktualią informaciją, pranešimus apie vykdomas arba planuojamas reklamines kampanijas, informacinius pranešimus apie įvykdytus arba vykdomus užsakymus, dalinantis straipsniais ir kitu aktualiu turiniu. 

Email marketingo rinkodaros strategijomis paprastai siekiama vieno ar daugiau iš trijų pagrindinių tikslų – sukurti klientų lojalumą, įgyti pasitikėjimą arba padidinti prekės ženklo žinomumą. Email marketingas yra laikomas vienu iš efektyviausiu būdų reklamuoti savo verslą, nesvarbu, ar jūsų tikslas yra sukurti savo prekinį ženklą nuo nulio, ar paskatinti pardavimus. Vykdomas ir įgyvendinamas profesionaliai, email marketingas tampa veiksminga pardavimų skatinimo priemonė. Vis dėlto, kai į email marketingą yra žiūrima pro pirštus, jis gali pavirsti į “spam” pobūdžio pranešimus, kurie erzina klientus ir blogina prekinio ženklo reputaciją. 

Su SEO365 specialistų ir el. laiškų kūrėjų pagalba galite pakelti savo kuriamą rinkodarą į naują lygį ir pasiekti dar neregėtų rezultatų.

Email marketingas

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Turinio rinkodaros paslaugos

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  Analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Kaip pagreitinti svetainės suradimo procesą?

  Kaip pagreitinti svetainės suradimo procesą?

  Galite taikyti keletą metodų pagreitinti interneto svetainės suradimo procesą patys, arba samdyti…
  7 SEO mitai, kuriuos paneigsime

  7 SEO mitai, kuriuos paneigsime

  Optimizacija paieškos sistemoms kartais yra pamirštama, nes paieškų sistemų, socialinių medijų platformų…