Straipsnių rašymas yra strateginis rinkodaros metodas, nukreiptas į vertingo, tinkamo ir nuoseklaus turinio kūrimą ir platinimą, siekiant pritraukti ir išlaikyti tikslinę auditoriją ir galiausiai paskatinti grąžą teikiančius klientų veiksmus. Užuot reklamavus produktus ar paslaugas, keldami turinį kuriate aktualią ir naudingą informaciją savo klientams ir interneto lankytojams. 

Dažnu atveju kuriamas turinys sprendžia tam tikras problemas, kelia susidomėjimą, todėl yra įtaigi marketinginė priemonė, kuri galiausiai virsta į padidėjusį prekinio ženklo žinomumą, išaugusį internetinį lankytojų srautą ir padidėjusius pardavimus. Nepriklausomai nuo to, kokią rinkodaros taktiką naudojate, straipsnių rašymas turėtų būti rinkodaros procesų dalimi. Galbūt svarbiau nei suprasti turinio rinkodarą yra suprasti, kodėl turinio rinkodara yra svarbi jūsų verslui. Tradicinė reklama ir rinkodara yra puiku, kai kalbama apie produkto ar paslaugos pardavimus. Tačiau turinio rinkodara padeda paskleisti žinią apie jus ir praplėsti susidomėjusių žmonių ratą. Šviečiant vartotojus bei tikslingai skleidžiant informaciją galite sudominti ir tuos, kurie jūsų produkto ar paslaugos anksčiau galbūt niekada nesvarstė. 

Jeigu turite klausimų- kreipkites! SEO365 komanda atsakys, patars ir padės susidalyti turinio strategiją, kuri padės jums sugeneruoti papildomų pardavimų!

Straipsnių rašymas

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Turinio rinkodaros paslaugos

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Kaip efektyviai planuoti straipsnių rašymą

  Kaip efektyviai planuoti straipsnių rašymą?

  Turinio rinkodaros pagrindas yra straipsniai ir jų publikavimas, tačiau ne kiekvienas tinklalapio…
  Koks yra nuorodų kūrimo procesas

  Koks yra nuorodų kūrimo procesas?

  Atgalinė nuoroda – tai nuoroda iš vienos svetainės į kitą. Tai internetinėms…
  Kas yra Robots.txt ir kam jis svarbus

  Kas yra Robots.txt ir kam jis svarbus?

  Robots.txt failas yra instrukcijų, skirtų internetinių paieškos sistemų botams (automatizuotoms kompiuterinėms programoms,…