Hostinger hostingo apzvalga

Hostinger apžvalga

Hostingo paslaugų įmonė „Hostinger“ savo veiklos kelią pradėjo dar 2004 m. Tada ji vadinosi „Hosting Media“. Neilgai trukus „Hostinger“ tapo viena geriausių hostingo ir debesų kompiuterijos paslaugų teikėjų. Tad, jei ieškote hostingo paslaugų teikėjų ir galvojate pasirinkti „Hostinger“, siūlome plačiau susipažinti su šios įmonės teikiamomis paslaugomis, kad jums būtų lengviau priimti teisingą sprendimą.

 

Išbandykite Hostinger Hostingą

 

„Hostinger“ privalumai

  • Labai žema paslaugų kaina. „Hostinger“ siūlomi hostingo planai yra vieni konkurencingiausių šiandieninėje rinkoje. Mažiausio hostingo plano, kuris suteikia galimybę naudoti vieną svetainę, kaina siekia vos 0,99 EUR/mėn. Planai, kurie leidžia naudoti net 100 svetainių ir pasižymi gerokai didesniais ištekliais, prasideda nuo 1,99 EUR/mėn. Tuo tarpu VPS prieglobos planas prasideda nuo 2,49 EUR/mėn. Tačiau pažymėtina, kad šios palankios kainos yra nurodytos be PVM ir taikomos planą užsisakant 48 mėn. laikotarpiui.
  • Greitas įkėlimo laikas. Svetainės atvėrimo sparta yra labai svarbi tiek kalbant apie vartotojų patirtį, tiek apie „Google“ paieškos sistemos požiūrį į svetainę. Dauguma vartotojų nėra linkę laukti ilgiau nei porą sekundžių, kol bus atverta pasirinkta svetainė. Tuo tarpu „Hostinger“ užtikrina labai didelę svetainės spartą, t.y. vidutinis atvėrimo greitis yra mažiau nei sekundė. Be to, šie paslaugų teikėjai savo serverius turi skirtingose pasaulio šalyse, o tai tiesiogiai prisideda prie dar didesnės spartos.
  • Nemokamas svetainių kūrimo įrankis. „Hostinger“ bendradarbiauja su „Zyro“, todėl, įsigijus hostingo planą, vartotojams suteikiama galimybė nemokamai naudotis patogiu svetainių kūrimo įrankiu, kurio pagalba galima sukurti tiek reprezentacinę svetainę, tiek e. parduotuvę.
  • Paprasta ir patogu pradėti naudotis. „Hostinger“ siūlo labai patogią ir intuityvią vartotojo sąsają ir valdymo skydelį, tokiu būdu reikšmingai palengvinant naudojimąsi hostingo paslaugomis. Be to, „Hostinger“ vedlys gali padėti atlikti kiekvieną žingsnį kuriant svetainę, todėl šias užduotis gali nesunkiai atlikti net ir nepatyręs vartotojas.
  • Nemokamas domenas. „Hostinger“ įmonė savo klientams siūlo nemokamą domeną, jei pasirenkamas vidutinio arba aukštesnio lygio hostingo planas.
  • Pinigų grąžinimo garantija. „Hostinger“ savo vartotojams suteikia ir pinigų grąžinimo garantiją 30 dienų laikotarpiui. Tai reiškia, kad turite mėnesį laiko, per kurį galite išbandyti šios įmonės siūlomas paslaugas ir nuspręsti, ar jos jums iš tikrųjų tinka. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad pinigų grąžinimo garantija taikoma ne visoms paslaugoms, todėl būtinai įsigilinkite į sąlygas.

„Hostinger“ trūkumai

  • Prieglobos paslaugos ne visuomet veikia. Sparta ir serverio veikimo laikas nėra tas pats. Sparta yra susijusi su tuo, kaip greitai lankytojams atveriami svetainės puslapiai, o veikimo laikas yra tiesiogiai susijęs su serverio, kuriame laikoma svetainė, patikimumu. Nors „Hostinger“ siūlo labai greitą hostingą, vis dėlto, prieglobos serveriai veikia ne visuomet (ir tam būna įvairių priežasčių), o tai reiškia, kad tuo metu svetainės būna neprieinamos lankytojams.
  • Neteikiama pagalba telefonu. „Hostinger“ savo klientams nesuteikia galimybės kreiptis pagalbos telefonu. Vienintelis būdas gauti pagalbą – tiesiogiai kreiptis platformoje į klientų aptarnavimo tarnybą, o tai gali apsunkinti iškilusių klausimų sprendimą.
  • Pigesniuose planuose trūksta svarbių funkcijų. Vartotojai, kurie pasirenka pigesnius planus, susiduria su svarbių funkcijų, kurias be papildomo mokesčio siūlo kiti rinkoje veikiantys hostingo paslaugų teikėjai, trūkumu. Todėl, prieš pasirenkant vieną ar kitą „Hostinger“ siūlomą planą, vertėtų atidžiai peržiūrėti skirtingų planų funkcionalumą ir pasirinkti tokį planą, kuris užtikrintų jums reikalingas funkcijas ir priemones.

Apibendrinimas

„Hostinger“ gali pasiūlyti labai universalias hostingo paslaugas, kurios atitinka skirtingo dydžio internetinių projektų poreikius. Ir nors serverių veikimas ne visuomet yra stabilus, svetainių įkėlimo sparta yra ypač didelė, o paslaugų kaina nurungia ne vienus šios rinkos dalyvius. Todėl šios hostingo paslaugos gali tapti veiksmingu pasirinkimu tiek mažoms, tiek didelėms svetainėms.