Bluehost hostingo apzvalga

„Bluehost“ apžvalga

„Bluehost“ yra populiariausia serverių paslaugas teikianti kompanija, kuri savo serveriuose talpina daugiau nei 2 milijonus svetainių iš viso pasaulio. Daugelis vartotojų šiuos hostingo paslaugų teikėjus ypatingai vertina dėl aukšto klientų aptarnavimo lygio ir labai patogaus valdymo, tačiau tai nėra vienintelės priežastys, dėl kurių „Bluehost“ kompanija yra tokia populiari.

 

Išbandykite Bluehost Hostingą

 

„Bluehost“ privalumai

  • Aukštas klientų aptarnavimo lygis. „Bluehost“ vartotojams suteikiama galimybė naudotis nemokamu pagalbos telefono numeriu, suformuoti pagalbos bilietus hostingo sistemos viduje, kreiptis į klientų aptarnavimą per socialinius tinklus arba inicijuoti tiesioginį virtualų pokalbį. Klientų aptarnavimas veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir ištisus metus.
  • Didelė nepertraukiamo veikimo trukmė. Tai laikas, per kurį svetainė yra prieinama vartotojams internete. Hostingo paslaugų teikėjai paprastai reguliariai susiduria su įvairiais trikdžiais, dėl kurių jų serveriuose laikomos klientų svetainės gali neveikti. Tuo tarpu „Bluehost“ nepertraukiamo veikimo laikas yra net 99,9 %. Tai reiškia, kad ši hostingo paslaugas siūlanti kompanija geba užtikrinti, kad vartotojams nekiltų sunkumų pasiekiant jūsų svetainę.
  • Didelis greitis. Kadangi šiuolaikiniai vartotojai yra nekantrūs, o „Google“, reitinguodama svetaines, didžiulį dėmesį skiria jų įkėlimo spartai, svarbu pasirūpinti, kad svetainės įkėlimo sparta būtų kuo didesnė. Tam yra reikalinga ne tik kokybiškai suprojektuota svetainė, bet ir patikimas bei didele sparta pasižymintis hostingas. „Bluehost“ gali tai užtikrinti, pasiekdama daug didesnį greitį nei „Google“ rekomenduojamas svetainės įkėlimas per 200 ms.
  • Lankstūs planai. „Bluehost“ gali pasiūlyti labai lanksčius hostingo planus, atitinkančius beveik kiekvieno vartotojo poreikius. Net jei pastebite, kad pasirinkto plano jums nepakanka, perėjimas prie didesnio pajėgumo plano nesukelia jokių sunkumų, yra labai greitas ir be prastovų.
  • Nemokamos funkcijos. Į „Bluehost“ siūlomus hostingo planus įtrauktos nemokamos funkcijos yra labai naudingos kiekvienos svetainės savininkams – pradedant vieneriems metams nemokamai suteikiamu domenu ir baigiant nemokamu SSL sertifikatu bei CDN.
  • Didelis saugumas. Naudojantis hostingo paslaugomis, labai svarbu pasirinkti kompaniją, galinčią užtikrinti aukštą saugumo lygį. „Bluehost“ suteikia galimybę nemokamai pasinaudoti SSL sertifikatu, tokiu būdu užtikrinant svetainei didesnę apsaugą ir patikimumą. Be to, aukštesnio lygio planams siūloma ir „CodeGuard Basic“ funkcija, kurios pagalba automatiškai daromos atsarginės duomenų kopijos, padedančios išvengti svetainės duomenų praradimo.

„Bluehost“ trūkumai

  • Brangus atnaujinimas. Pradinės „Bluehost“ kainos yra labai nedidelės ir viliojančios, tačiau šių hostingo paslaugų teikėjų kainos gali reikšmingai išaugti tuo atveju, kai ateis laikas pereiti prie aukštesnio lygio plano, siūlančio daugiau galimybių. Ir nors tai yra dažnas atvejis hostingo paslaugų teikėjų tarpe, šios kompanijos siūlomų geresnių planų kainos išauga labai smarkiai.
  • Nėra veikimo laiko garantijos. Nors jau buvo minėta, kad „Bluehost“ pasižymi labai didele nepertraukiamo veikimo trukme, kuri yra 99,9 %, ji nėra garantuota. Jei jūsų svetainės veikimo laikas bus mažesnis nei 99,9 %, kompensacijos nesulauksite.

Apibendrinimas

„Bluehost“ gali būti veiksmingas pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems vartotojams. Šis hostingo paslaugų teikėjas siūlo labai platų įvairiausių galimybių spektrą – nuo nemokamo domeno ir automatinio „WordPress“ TVS diegimo, iki išsamių paaiškinimų, kaip naudotis serverių paslaugomis, ir nemokamo puslapių kūrimo įrankio. Kadangi „Bluehost“ gali pasiūlyti tiek įprastus hostingo planus, tiek dedikuotus serverius ir skirtingą kainodarą, šios kompanijos teikiamos paslaugos gali nesunkiai atitikti skirtingų vartotojų poreikius ir suteikti visus būtinus išteklius net ir labai didelės apimties projektams.