Hostgator hostingo apzvalga

„HostGator“ apžvalga

„HostGator“ hostingo ir debesų kompiuterijos paslaugų kompanija buvo įkurta JAV 2002 m. ir šiandien ji yra viena iš keleto šių paslaugų teikimo lyderių pasaulyje. Ir nors šie hostingo paslaugų teikėjai nesiūlo pačių konkurencingiausių kainų, turint pakankamą biudžetą, jų paslaugos gali tapti puikiu pasirinkimu tiek pradedantiesiems, tiek dideliems verslams. Kadangi „HostGator“ siūlomi sprendimai yra kompleksiniai ir lengvai koreguojami atsižvelgiant į skirtingus poreikius, o paslaugos teikiamos itin sparčiai, ši kompanija jau seniai susilaukė didelio pripažinimo. Todėl ieškantiems hostingo paslaugų, rekomenduojame susipažinti su šios kompanijos siūlomais sprendimais.

 

Išbandykite HostGator Hostingą

 

„HostGator“ privalumai

  • Labai patogus cPanel ir svetainės valdymas. „HostGator“ siūloma cPanel sąsaja yra labai patogi ir praktiška, todėl puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems vartotojams. Tarp daugybės siūlomų funkcijų ji taip pat turi ir tradicinius cPanel įrankius, įskaitant failų tvarkyklę, FTP su naudotojų valdymu, atsarginių kopijų kūrimo vedlį, domenų tvarkyklę, DNS, failų įkėlimą ir atsisiuntimą bei kt. Visu tuo yra paprasta naudotis, todėl svetainės valdymas per cPanel yra labai sklandus.
  • Nemokamas svetainės perkėlimas. Skirtingai nei kai kuriuose kituose hostinguose, „HostGator“ savo klientams siūlo nemokamą svetainės perkėlimą iš kito paslaugų teikėjo. Be to, perkėlimas atliekamas lengvai ir greitai.
  • Veikimo laiko garantija. Kiekvienam hostingo paslaugomis besinaudojančiam vartotojui ypatingai svarbu užtikrinti, kad jo svetainė nepertraukiamai veiktų kuo ilgiau, todėl ieškant hostingo paslaugų, veikimo laiko garantija vaidina svarbų vaidmenį. „HostGator“ ne tik siūlo, bet ir užtikrina ilgą veikimo laiką. Tai reiškia, kad jei veikimo laikas bus mažesnis nei 99,9%, šie paslaugų teikėjai kompensuos visą mėnesio mokestį.
  • Įvairios nemokamos funkcijos. „HostGator“ siūlo nemokamą SSL sertifikatą visiems domenams paskyroje, todėl nebereikia patirti papildomų nepatogumų ir išlaidų SSL sertifikatą perkant iš kitų paslaugų teikėjų. Ši kompanija taip pat suteikia ir nemokamą domeną pirmaisiais paslaugų naudojimosi metais, jei yra pasirenkamas 12, 24 arba 36 mėn. hostingo arba prieglobos debesyje planas. Tokiu atveju po pirmųjų metų už domeną mokama įprasta metinė kaina.

„HostGator“ trūkumai

  • Labai lėtas klientų aptarnavimas. Nors „HostGator“ siūlo kvalifikuotą ir profesionalų klientų aptarnavimą, jis nėra greitas. Vartotojai pagalbos į šiuos paslaugų teikėjus gali kreiptis įvairiais būdais – telefonu, e. paštu arba pasinaudodami virtualaus pokalbio galimybe. Pagalba veikia 24 val. per parą ir be jokių išeiginių, tačiau atsakymo tenka laukti labai ilgai, o tai ilgainiui gali kelti didelį stresą, ypač susidūrus su rimtais svetainės gedimais.
  • Siūlomos tik standartinės funkcijos. Jau minėta, kad „HostGator“ gali pasiūlyti ne vieną nemokamą funkciją, tačiau iš tikrųjų jos yra standartinės ir nesiskiria nuo didžiosios daugumos kitų paslaugų teikėjų.
  • Galimos tik savaitinės atsarginės kopijos. Kiekvienam svetainės savininkui būtina reguliariai daryti atsargines savo svetainės duomenų kopijas. Žinoma, rankiniu būdu tai atlikti gali būti sudėtinga, nes reikia daug laiko. Todėl šį darbą verta patikėti pasirinktam hostingui. Tačiau „HostGator“, skirtingai nei didelė dalis kitų paslaugų teikėjų, nesiūlo reguliarių ir dažnų atsarginių kopijų darymo, suteikdama galimybę padaryti tik vieną atsarginę kopiją per savaitę. O jei susiduriama su svetainės veikimo sutrikimais, dėl kurių nebegalite atkurti ankstesnės svetainės versijos, už svetainės atkūrimą reikia mokėti papildomai.

Apibendrinimas

„HostGator“ yra visame pasaulyje puikiai žinoma kompanija, galinti pasiūlyti savo klientams įvairius svetainių hostingo ir prieglobos debesyje paslaugų planus. Nepaisant to, kad šios paslaugos turi savų trūkumų, ieškantiems svetainės veikimo laiko garantijos ir patogaus svetainės valdymo jos gali būti puikiu sprendimu.