Kaip pagreitinti svetainės suradimo procesą

Kaip pagreitinti svetainės suradimo procesą?

Galite taikyti keletą metodų pagreitinti interneto svetainės suradimo procesą patys, arba samdyti seo paslaugas:

  • Dalinkitės socialiniuose tinkluose. Ar jūsų verslas turi paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“? O gal „Twitter“? „Ello“? „YouTube“? Praneškite savo pasekėjams ir tiems, kuriuos jūs sekate, apie savo naująją interneto svetainę.
  • Susikurkite „Google Webmaster Tools“ paskyrą, jeigu to dar nepadarėte, ir įkelkite savo svetainės medį į šią sistemą, kad ji galėtų jūsų svetainę suindeksuoti. Tokiu būdu suteikiate „Google“ visą reikiamą informaciją apie tai, kur jūsų svetainė yra ir kokį turinį joje galima rasti. Tą patį galite atlikti ir su paieškos sistema „Bing“ (jeigu pasamdote mus, mes visą tai atliksime už jumis).
  • Papasakokite kitiems žmonėms apie svetainę. Taip, įdarbinkite savo žodžius! Įtraukite svetainės adresą visoje reklaminėje medžiagoje, verslo kortelėse, skrajutėse, ir net ant jūsų automobilio. Pateikite reklamą miesto stendus administruojančioms įmonėms, radijo stotims ar net televizijai. Žmonės gali net nesusivokti, kad jūs turite svetainę, iki kol jiems apie tai nepapasakosite.
  • Raginkite lankytojus. Suteikite lankytojams gerą priežastį lankytis jūsų svetainėje, pvz., išduokite kuponus arba surenkite akcijas.
  • Rašykite tinklaraštį. Tinklaraščiai yra labai efektyvi priemonė padedant paieškos sistemoms ir po to žmonėms surasti jūsų svetainę, ypač jeigu tinklaraščiuose pateikiate kokybišką ir reguliarų turinį. Mes tikime tinklaraščių sėkme, nes esame sukomponavę daugiau nei 200 straipsnių tinklaraščiams 2015 metais ir tai pritraukė labai daug naujų lankytojų!

Tačiau, esminis veiksnys šioje situacijoje yra laukimas. Suprantame, kad tai nėra populiari nuomonė, bet kuo ilgiau jūsų svetainė egzistuoja interneto terpėje, tuo daugiau lankytojų ji pritraukia prie jūsų verslo.