Advanced Web Ranking apžvalga

„Advanced Web Ranking“ apžvalga

„Advanced Web Ranking“ (kitaip dar vadinamas AWR) yra SEO įrankis, skirtas svetainių pozicijų visose pagrindinėse internetinėse paieškos sistemose stebėjimui, valdymui ir ataskaitų teikimui. Ši programa, kurią „Caphyon“ įmonė pradėjo kurti dar 2002 m., dabar yra puikiai visame pasaulyje žinomas ir pripažįstamas svetainių pozicijų stebėjimo įrankis. Jis leidžia stebėti paieškos rezultatus bet kurioje vietoje, bet kuriame įrenginyje, bet kuria kalba ir bet kurioje paieškos sistemoje. AWR naudojasi tokios žinomos kompanijos kaip „Amazon“, „Microsoft“ ir kt. Programos mėnesio kaina prasideda nuo 49 USD.

„Advanced Web Ranking“ programa leidžia valdyti neribotą skaičių projektų, svetainių ir raktažodžių – pradedant tyrimu ir baigiant kasdien vykstančia stebėsena. Šio įrankio pagalba galima ne tik stebėti svetainės pozicijas, bet ir atlikti raktažodžių tyrimą, kurti išsamias ataskaitas, kuriose aiškiai perteikiamos įžvalgos ir tendencijos, ir kt. Tačiau pati unikaliausia AWR programos savybė yra ta, kad ji yra tarptautinė, todėl vartotojams suteikia galimybę svetainių pozicijas sekti lokalizuotose paieškos sistemose visame pasaulyje.

„Advanced Web Ranking“ privalumai

  • Tikslinę vietovę atitinkantys paieškos rezultatai. Geografiniai tarpiniai serveriai suteikia galimybę matyti tą pačią svetainių pozicijų informaciją, kurią jūsų tikslinė auditorija mato savo buvimo vietoje. Tokiu būdu užtikrinama, kad informacija apie jūsų svetainės pozicijas visuomet labai tiksliai atitiktų ir jums aktualią tikslinę vietovę.
  • Pateikiami išsamūs duomenys. AWR programos pagalba savo svetainės pozicijas galima stebėti daugiau nei 3000 paieškos sistemų ir 130 šalių. Šis SEO įrankis taip pat gali išskirti naudotojų statistinius duomenis pagal vietą arba naudojamo įrenginio tipą. Be to, programa gali sujungti duomenis iš pasirinktinių KPI, „Google Ads“ ir kt.
  • Neribojamas programos naudotojų skaičius. „Advanced Web Ranking“ programa be papildomų išlaidų gali naudotis tiek vienas svetainės savininkas, tiek ir visa įmonės komanda, kartu leidžiant kontroliuoti ir kiekvienam naudotojui priskiriamas prieigos teises.
  • Labai patogi vartotojo sąsaja. Programoje yra labai paprasta atrasti visas funkcijas, o visų svarbiausia, kad iš pažiūros sudėtingos užduotys yra atliekamos labai lengvai ir greitai. Todėl vartotojo sąsaja netrikdo nei patyrusių SEO specialistų, nei pradedančiųjų vartotojų.
  • Galima integruoti įvairius „Google“ įrankius. AWR įrankyje galima gauti dar daugiau rodiklių, susiejant programą su kitais „Google“ įrankiais, tokiais kaip „Google Analytics“, „Google Search Console“ ir „Keyword Planner“.
  • Galingas API ir patogus duomenų pritaikomumas. „Advanced Web Ranking“ kūrėjai suteikia galimybę vartotojams patogiai išnaudoti jų programos API, todėl jie gali integruoti visus SERP duomenis į bet kokius savo naudojamus vidinius įrankius.
  • Leidžia programoje naudoti savo prekės ženklą. Tiek AWR įrankis, tiek formuojamos ataskaitos programoje gali būti paženklintos išskirtinai jūsų prekės ženklu. Tai ypač naudinga SEO įmonėms, kurios reguliariai teikia duomenis ir ataskaitas savo klientams.
  • Neribojamas raktinių žodžių stebėjimas. AWR programa suteikia galimybę sekti neribotą raktinių žodžių kiekį. Galimybė importuoti raktažodžių sąrašus ir automatizuoti atnaujinimus dar labiau palengvina raktažodžių sekimą.

„Advanced Web Ranking“ trūkumai

  • Visiškai orientuota į pozicijų stebėjimą. Nors AWR programa siūlo ir daugiau papildomų funkcijų, galima drąsiai teigti, kad ji yra visiškai orientuota į svetainių pozicijų stebėjimą, todėl ji nepadės atliekant kitas SEO užduotis, pvz., vykdant išsamią konkurentų analizę ar fiksuojant ir stebint nuorodas. Dėl šios priežasties programos mėnesio kaina gali atrodyti per didelė, jei norima SEO įrankio, kuris aprėptų daugiau svetainės optimizacijai aktualių funkcijų.
  • Lėtesnis programos veikimas didesnių darbo apimčių atveju. Vartotojai dažnai susiduria su pozicijų atnaujinimo spartos problema, kai reikia atnaujinti šimtų raktažodžių pozicijas. Dėl šios priežasties dalis vartotojų AWR priskiria prie SEO įrankių, skirtų mažoms ir vidutinėms įmonėms, o ne didelėms bendrovėms, dirbančioms su didelės apimties projektais ar dideliu jų skaičiumi.

Apibendrinimas

„Advanced Web Ranking“ yra puiki svetainės pozicijų stebėjimo priemonė, kuri parodo, kaip skirtingi raktažodžiai veikia skirtingose vietovėse ir iš kur gali būti generuojamas didžiausias srautas. Todėl AWR programos pagalba tampa lengviau nustatyti ir tikslinius paieškos terminus, kurie puikiai veikia konkrečiose rinkose ir vietovėse. Jo pagalba taip pat galima sugeneruoti ir lengvai suprantamas ataskaitas, kurios neglumina nei patyrusių, nei pradedančiųjų vartotojų. Todėl jei norima svetainės pozicijų sekimo programos, suteikiančios išsamią internetinių duomenų analizę, „Advanced Web Ranking“ tam puikiai tinka, tačiau jei naudojamo SEO įrankio pagalba norima atlikti ir svetainės auditą, kruopščiai išanalizuoti konkurentus, ar įvertinti atitinkamiems raktažodžiams teksiančias preliminarias išlaidas, reikėtų ieškoti kitos programos, kuri gali pasiūlyti tokį funkcionalumą.

Nors kai kurios kitos rinkoje siūlomos programos vartotojams geba geriau pateikti raktažodžius, kuriuos jie turėtų naudoti, atsižvelgiant į tai, kokius raktažodžius naudoja konkurentai, „Advanced Web Ranking“ jūsų svetainės duomenų analizės ir suskirstymo pagal vietą bei įrenginį atžvilgiu pasitarnauja kuo puikiausiai, kartu pateikdama išsamias ir aiškias ataskaitas. Kadangi programą nesudėtinga įvaldyti ir jos dėka gaunama tiksli informacija iš tūkstančių skirtingų paieškos sistemų visame pasaulyje, tai gali būti veiksminga pagalbinė priemonė stebint savo ar savo klientų tinklalapių pozicijas.