SurfersSEO apzvalga

„Surfer SEO“ apžvalga

„Surfer SEO“ yra debesų kompiuterijos pagrindu veikiantis ir svetainių duomenų analize bei palyginimu paremtas SEO įrankis. Jį sukūrė Slaweko Czajkowskio 2008 m. Lenkijoje įsteigta įmonė. Šiandien tarp „Surfer SEO“ naudotojų yra tokios gerai žinomos pasaulinio lygio kompanijos kaip „FedEx“, „Shopify“, „Square“, „Opera“ ir kt. Programos mėnesio kaina prasideda nuo 59 USD/mėn.

„Surfer SEO“ programa atlieka svetainių duomenimis paremtą analizę ir palygina jūsų puslapius su tais, kurie yra reitinguojami internetinės paieškos sistemos rezultatuose (SERP), ir nurodo tikslius savo svetainės puslapių turinio koregavimo žingsnius, kurių reikėtų imtis, siekiant užimti aukštesnes pozicijas internetinėje paieškoje pagal atitinkamus raktažodžius.

Programa analizuoja daugiau nei 500 reitingavimui svarbių veiksnių, kurie padeda siekti aukštesnių pozicijų ir didesnio tikslinio srauto. Tarp šių veiksnių yra raktažodžių naudojimas ir jų tankis, LSI ir trumpesni raktažodžiai, konkurencingo turinio žodžių skaičius, antraščių žymos, Meta pavadinimai, Alt žymos, puslapio sparta ir kt. Turint tokią informaciją galima imtis tikslingų veiksmų, kurių pagalba pavyktų aplenkti aukštesnėse pozicijose esančius puslapius. Todėl tai yra puikus įrankis turinio rinkodaros specialistams, SEO įmonėms, tinklaraštininkams ir svetainių savininkams.

„Surfer SEO“ privalumai

 • Labai patogi vartotojo sąsaja. „Surfer SEO“ programa pasižymi labai patogia vartotojo sąsaja, kuri ja besinaudojančiam vartotojui leidžia sutelkti visą dėmesį į darbą, negaištant laiko ieškant tinkamo mygtuko, atliekančio vieną ar kitą funkciją, paieškai. Šiame SEO įrankyje vizualiai pateikiami rezultatai yra lengvai suprantami ir aiškūs, todėl vartotojams nekyla sunkumų gilinantis į duomenis.
 • Greitai atlieka turinio auditą. Šis įrankis padeda optimizuoti jau esamus svetainėje paskelbtus straipsnius, lyginant juos su 10 geriausiai paieškoje reitinguojamų straipsnių. Naudodamiesi „Surfer SEO“ audito įrankiu sužinosite, kokios yra konkrečių puslapių silpnosios ir stipriosios pusės.
 • Padeda formuoti tinkamą svetainės turinio struktūrą. Ši programa veiksmingai analizuoja vidinius puslapio elementus, tokius kaip meta žymos ir aprašymai, antraštės, vaizdai ir kt., aiškiai ir koncentruotai vienoje vietoje pateikdama visas nustatytas klaidas.
 • „SERP Analyzer“ įrankis. Šis „Surfer SEO“ įrankis padeda patikrinti ir išanalizuoti geriausiai paieškoje vertinamus straipsnius, suteikdamas daugiau naudingos informacijos, kaip patobulinti savo svetainės turinį.
 • Pateikia tikslius LSI raktažodžius. „Surfer SEO“ raktinių žodžių tyrimo įrankis pateikia tikslius LSI raktažodžius su paieškos apimties duomenimis, kurie iš tikrųjų yra tiesiogiai ir tiksliai susiję su pagrindiniu raktažodžiu. Tai labai naudinga atliekant raktažodžių analizę, kurios pagalba turi būti formuojama ir tolimesnė SEO strategija.
 • Palengvina turinio planavimą. „Surfer SEO“ turinio planavimo įrankis padeda surasti daugybę raktažodžių, susijusių su jūsų konkrečia rinka, palengvindamas tolimesnį turinio kūrimą.
 • Atlieka semantinį vertinimą. „Surfer SEO“ atlieka raktinių žodžių, kurie naudojami tarp populiariausių svetainių, palyginimą. Ši programa naudoja „Google“ BERT metodiką, pagal kurią mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto pagalba įvertinami svarbiausi turinio žodžiai ir frazės.
 • Padeda sutaupyti daug laiko. Šios programos pagalba galima išvengti daug laiko reikalaujančio techninio audito atlikimo rankiniu būdu, nes „Surfer SEO“ itin sparčiai pateikia tikslius audito rezultatus.
 • Skirtingi duomenų pateikimo būdai. Programa vartotojui duomenis pateikia skirtingais būdais – galima matyti tiek SERP vaizdą, tiek lentelės ar diagramos vaizdą. Visa tai palengvina duomenų supratimą.
 • „Content Editor“ įrankis. Šio „Surfer SEO“ įrankio pagalba galima išanalizuoti geriausiai paieškoje reitinguojamus straipsnius ir gauti straipsnio šabloną, kurio pagalba būtų galima parašyti puikiai optimizuotą straipsnį.
 • Naudoja daug reitingavimo veiksnių. „Surfer SEO“ įrankis, lygindamas svetainę su jos konkurentais, užimančiais aukštas pozicijas SERP, analizuoja daugiau nei 500 skirtingų reitingavimo veiksnių.
 • Nuolatinė pagalba. Programos vartotojai pagalbos gali sulaukti 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę, todėl tai labai palengvina naudojimąsi programa – ypač pradžioje, kuomet bandoma priprasti prie programos ir jos siūlomų funkcijų.

„Surfer SEO“ trūkumai

 • Kaina kai kuriems vartotojams atrodo per didelė. „Surfer SEO“ siūlo skirtingus planus, kurių galimybės ir kaina skiriasi. Tačiau pradedantiesiems vartotojams, kurie neplanuoja atlikti daug auditų, bazinio plano kaina, kuri yra 59 USD per mėn., gali atrodyti per didelė.
 • Nėra nemokamos bandomosios versijos. Ši programa vartotojams nesuteikia galimybės ją išbandyti nemokamai. Ir nors ji siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, šis terminas kai kuriems vartotojams gali būti per trumpas norint suprasti, ar programa jiems bus iš tikrųjų reikalinga ir tinkama.
 • Veikia tik su „Google“ paieškos sistema. Nors „Google“ yra didžiausia paieškos sistema pasaulyje, kuria naudojasi didžiausias skaičius interneto vartotojų, vis dėlto šia programa negalima naudotis „Bing“, „YouTube“ ir kt., duomenims analizuoti.
 • Pateikiami rezultatai yra tik gairės. Šios programos pateikiami rezultatai neturėtų būti vertinami tiesiogiai. Pavyzdžiui, tokių duomenų kaip siūlomas žodžių skaičius, raktažodžių naudojimo dažnumas, rekomenduojamas paveikslėlių skaičius, siūlomas paryškinto teksto ir kt., kiekis dažnai gali būti nepagrįstai didelis. Todėl kartais per daug siūlymų gali turėti neigiamos įtakos turinio skaitomumui.
 • Programa yra pakankamai perkrauta pradedantiesiems. „Surfer SEO“ programa naudotis nėra sudėtinga, tačiau jei norima pilnai suprasti šį įrankį, reikia turėti ir gilių SEO žinių. Kadangi įrankis yra labai funkcionalus, pradedančiajam vartotojui gali prireikti šiek tiek laiko, kol bus visapusiškai perprastas jo veikimas.

Apibendrinimas

„Surfer SEO“ įrankis yra puikus pasirinkimas norint savo svetainėje skelbiamą turinį paversti geriau matomu internetinės paieškos rezultatuose, užimant aukštesnes pozicijas SERP. Programos pagalba galima gauti visus duomenis, kurių reikia norint pralenkti savo konkurentus, nes šis įrankis puikiai atlieka turinio ir raktažodžių tyrimo bei SERP analizės darbus. Todėl jis gali tapti veiksminga priemone norint papildomos pagalbos optimizuojant vidinį turinį ir kitus puslapio elementus, tačiau tai nėra visavertis SEO įrankis, kuris aprėptų viską, ko reikia svetainės optimizacijai.

Kadangi „Surfer SEO“ atlieka daugiau nei 500 skirtingų reitingavimo veiksnių paremtą analizę, išsamūs atliktų auditų duomenys pradžioje gali gluminti, todėl prie to reikia priprasti. Tačiau patogi vartotojo sąsaja palengvina naudojimąsi programa ir užtikrina, kad galiausiai apsipratus ja galėtų sklandžiai naudotis tiek patyrę SEO specialistai, tiek nedidelių svetainių savininkai. Todėl ieškantiems įrankio, padedančio veiksmingai optimizuoti svetainės turinį, kuris geriau reitinguotųsi paieškos rezultatuose, „Surfer SEO“ yra dėmesio vertas pasirinkimas.