interneto vizija hostingo apzvalga

„Interneto vizija“ apžvalga

„Interneto vizija“ hostingo paslaugas teikia jau 17 metų. Ši įmonė yra pirmoji hostingo paslaugų teikėja Lietuvoje. 2005 m. „Interneto vizija“ tapo pirmaujančia hostingo paslaugų teikėja Lietuvoje pagal talpinamų svetainių ir aptarnaujamų domenų skaičių, o 2015 m. atidarė 139 serverių spintų „Tier III“ duomenų centrą Vilniuje, kurį administruoja jos dukterinė įmonė „RackRay“. Šiandien „Interneto vizija“ siūlo aukščiausio lygio svetainių hostingo, VPS ir domenų registravimo paslaugas, todėl apie šiuos prieglobos paslaugų teikėjus naudinga sužinoti daugiau.

 

Išbandykite Interneto Vizija Hostingą

 

„Interneto vizija“ privalumai

 • Platus siūlomų paslaugų spektras. „Interneto vizija“ siūlo labai platų prieglobos paslaugų spektrą, tarp kurių yra ir svetainių hostingas, e. pašto priegloba, VPS, domenų registracija, svetainių kūrimas, SSL saugumo sertifikatai ir kt.
 • Skirtingi valdymo skydai. „Interneto vizija“ savo klientams siūlo galimybę sistemos viduje pasinaudoti skirtingais valdymo skydais, įskaitant Direct Admin, cPanel/WHM, VestaCP, arba ISPconfig 3, todėl vartotojams lengviau išsirinkti jiems priimtiną serverio valdymo būdą.
 • Svetainių kūrimo funkcija. Hostingo paslaugų įmonė vartotojams suteikia galimybę nemokamai pasinaudoti ir svetainių kūrimo įrankiu, kuris nereikalauja jokių programavimo įgūdžių. Jo pagalba svetainę galima sukurti greičiau nei per 30 min., siūlomi jau paruošti svetainių dizainai yra visapusiškai pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, o tai itin svarbu šiuolaikiniame amžiuje.
 • Nemokami domenai. Jei užsakomas svetainės talpinimo planas, „Interneto vizija“ klientams suteikia galimybę nemokamai vienų metų laikotarpiui užregistruoti vieną domeną, pasirenkant iš .store, .tech, .website, .online ir .site galūnių. Tuo tarpu, jei registruojamas .lt arba .com domenas, „Interneto vizija“ siūlo vieniems metams nemokamai užregistruoti domeną su .online galūne.
 • Atsarginės kopijos. Kasdien į išorinę atsarginių duomenų saugyklą automatiškai kopijuojami klientų serverių duomenys, todėl įvykus net menkiausiam serverių gedimui „Interneto vizija“ turi galimybę atkurti duomenis iš padarytų kopijų.
 • Naujausia PHP ir MySQL versija. „Interneto vizija“ gali pasiūlyti skirtingas PHP versijas, pradedant PHP 5.2 ir baigiant PHP 8.0, kurią prireikus serverio valdymo pulte galima pakeisti realiuoju laiku. Šie hostingo paslaugų teikėjai savo serveriuose naudoja MariaDB 10 MySQL versiją.
 • Neribojamas duomenų srautas. „Interneto vizija“ savo vartotojams gali pasiūlyti neribotą duomenų srautą. Jei įsigysite profesionalų hostingo serverį, jums bus suteiktas 1 Gbps serverio tinklo pralaidumas su neribojamu duomenų srautu. Be to, toks pats pralaidumas bus prieinamas tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio.
 • Nemokamas SSL sertifikatas. Klientai, įsigiję bet kurį „Interneto vizija“ siūlomą svetainių talpinimo planą, gali pasinaudoti ir visiškai nemokamu „Let’s Encrypt“ sertifikatu, kuris užtikrina didesnį svetainės saugumą ir palankesnį „Google“ požiūrį į svetainę.
 • Pinigų grąžinimo garantija ir jokių paslėptų mokesčių. Šie prieglobos paslaugų teikėjai savo klientams netaiko jokių paslėptų mokesčių. Jų paslaugų kainos visuomet pateikiamos skaidriai ir aiškiai. Jei užsisakęs paslaugas klientas pakeičia savo nuomonę arba nėra visiškai jomis patenkintas, jis gali pasinaudoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Plačios VPS serverių funkcijos. „Interneto vizija“ savo klientams gali pasiūlyti labai greito ir paprasto VPS serverių nustatymo galimybę. VPS serveriai turi atskirą operatyviąją atmintį, procesorių, vietą RAID masyve, IP adresą ir spartųjį ryšį. Galima rinktis iš skirtingų VPS planų, geriausiai atitinkančių konkrečius poreikius.
 • Greita pagalba. Šie hostingo paslaugų teikėjai užtikrina profesionalią pagalbą. Jų pagalbos tarnyba veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, vartotojams suteikdama galimybę dėl pagalbos kreiptis telefonu, e. laiškais arba „live chat“ būdu.

„Interneto vizija“ trūkumai

 • Nėra galimybės planą išbandyti nemokamai. „Interneto vizija“ savo vartotojams nesiūlo galimybės pasirinktą paslaugų planą (net ir su mažiausiais resursais) išbandyti nemokamai. Tačiau šį trūkumą sąlyginai kompensuoja galimybė kreiptis dėl pinigų grąžinimo, jei paaiškėtų, kad pasirinkto plano galimybės neatitinka lūkesčių.
 • Paslaugų kainos nėra pačios pigiausios. „Interneto vizija“ siūlo labai skirtingus prieglobos paslaugų planus, tačiau teikiamų paslaugų kainos nėra pačios žemiausios rinkoje, todėl prieš nusprendžiant, kokį planą pasirinkti, reikėtų atidžiai išanalizuoti visus prieinamus pasiūlymus.

Apibendrinimas

Atsižvelgiant į visus „Interneto vizija“ teikiamų paslaugų privalumus, tai gali būti labai puikus pasirinkimas skirtingus reikalavimus hostingo paslaugoms keliantiems vartotojams. Todėl tik nuo jūsų priklauso, ar nuspręsite pasirinkti šiuos prieglobos paslaugų teikėjus, ar vis dėlto dairysitės geriau jūsų tikslus atitinkančių hostingo planų kitose įmonėse.