Geriausias hostingas Lietuvoje

Geriausias hostingas (svetainių talpinimas) Lietuvoje

Turint internetinę svetainę ar e. parduotuvę hostingo paslaugos (svetainių talpinimas) yra viena iš svarbiausių internetinio projekto sudedamųjų dalių. Nuo to tiesiogiai priklauso svetainės sparta, jos veikimo našumas ir vartotojų bei paieškos sistemų požiūris į svetainę. Tačiau, kai Lietuvos rinkoje yra tiek daug skirtingų svetainių talpinimo paslaugų teikėjų, pasirinkimo procese gali iškilti daugybė klausimų. Taigi, kaip žinoti, kurie hostingo paslaugų teikėjai yra geriausi?

Rekomenduojami 5 geriausi hostingai

Žemiau apžvelgsime 5 geriausius hostingo paslaugų teikėjus Lietuvoje, kurių teikiamais sprendimais galite pasinaudoti prireikus svetainių talpinimo paslaugų.

„Hostinger“

Hostinger hostingo apzvalga

„Hostinger“ gali pasiūlyti labai universalias hostingo paslaugas, kurios atitinka skirtingo dydžio internetinių projektų poreikius. Ir nors serverių veikimas ne visuomet yra stabilus, svetainių įkėlimo sparta yra ypač didelė, o paslaugų kaina nurungia ne vienus šios rinkos dalyvius. Šie prieglobos paslaugų teikėjai gali pasiūlyti ir labai patogią vartotojo sąsają, nemokamą domeną ir svetainių kūrimo įrankį bei pinigų grąžinimo garantiją. Todėl šios hostingo paslaugos gali tapti veiksmingu pasirinkimu tiek mažoms, tiek didelėms svetainėms.

Plačiau skaitykite „Hostinger“ apžvalgoje.

Išbandykite Hostinger Hostingą

„OVH“

OVH hostingo apzvalga

„OVH“ tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems vartotojams gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą už prieinamą kainą ir dėl to ji yra labai vertinama daugelio vartotojų. Ir nors klientų aptarnavimas nėra aukščiausio lygio, o vartotojo sąsaja neretai gali gluminti, turintiems į JAV orientuotą projektą „OVH“ gali būti bene pačiu optimaliausiu pasirinkimu. Šie hostingo paslaugų teikėjai taip pat gali pasiūlyti ir garantuojamą 99,9 % serverio veikimo laiką, kuris jų siūlomus prieglobos sprendimus paverčia dar patrauklesniais.

Daugiau informacijos rasite „OVH“ apžvalgoje.

Išbandykite OVH Hostingą

„Interneto vizija“

interneto vizija hostingo apzvalga

Atsižvelgiant į visus „Interneto vizija“ teikiamų paslaugų privalumus, tarp kurių yra ir platus hostingo paslaugų spektras, patogi svetainių kūrimo funkcija, skirtingo tipo valdymo skydai, atsarginės kopijos, plačios VPS serverių funkcijos, neribojamas duomenų srautas ir nemokami domenai, tai gali būti labai puikus pasirinkimas skirtingus reikalavimus hostingo paslaugoms keliantiems vartotojams. Be to, „Interneto vizija“ gali pasiūlyti ir pinigų grąžinimo garantiją, kuri padeda būti tikriems, kad jei vis dėlto paaiškėtų, jog siūlomi prieglobos sprendimai neatitinka jūsų poreikių, galėtumėte išvengti bereikalingų išlaidų. Ir nors paslaugų kainos nėra pačios žemiausios, privalumų gausa skatina išbandyti „Interneto vizija“ siūlomas paslaugas.

Plačiau sužinosite apsilankę „Interneto vizija“ apžvalgoje.

Išbandykite Interneto Vizija Hostingą

„HostGator“

Hostgator hostingo apzvalga

„HostGator“ yra visame pasaulyje puikiai žinoma kompanija, galinti pasiūlyti savo klientams įvairius svetainių hostingo ir prieglobos debesyje paslaugų planus. Nepaisant to, kad šios paslaugos turi savų trūkumų, tokių kaip apsiribojimas standartinėmis funkcijomis ar tik savaitinis atsarginių kopijų darymas, ieškantiems svetainės veikimo laiko garantijos, patogaus svetainės valdymo ar nemokamo svetainės perkėlimo galimybės, „HostGator“ siūlomos paslaugos gali tapti puikiu pasirinkimu.

Daugiau apie šių paslaugų teikėjus rasite „HostGator“ apžvalgoje.

Išbandykite HostGator Hostingą

„Bluehost“

Bluehost hostingo apzvalga

„Bluehost“ gali būti veiksmingas pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems vartotojams. Šis hostingo paslaugų teikėjas siūlo labai platų skirtingų galimybių spektrą – nuo nemokamo domeno ir automatinio „WordPress“ TVS diegimo, iki išsamių paaiškinimų, kaip naudotis serverių paslaugomis, ir nemokamo puslapių kūrimo įrankio. Kadangi „Bluehost“ gali pasiūlyti tiek įprastus hostingo planus, tiek ir dedikuotus serverius bei skirtingą kainodarą, šios kompanijos teikiamos paslaugos gali nesunkiai atitikti skirtingų vartotojų poreikius ir suteikti visus būtinus išteklius net ir labai didelės apimties projektams.

Daugiau skaitykite „Bluehost“ apžvalgoje.

Išbandykite Bluehost Hostingą

Žodis pabaigai

Aukščiau išvardyti geriausi hostingo paslaugų teikėjai Lietuvoje turi didelę patirtį ir jau seniai yra spėję užsitarnauti gerą vardą. Jų dėka galite rinktis iš labai profesionalių ir didele sparta pasižyminčių hostingo sprendimų, kurie būtų lengvai pritaikomi tiek skirtingiems poreikiams, tiek ir skirtingo dydžio internetiniams projektams. Ir nors kiekvienas iš šių paslaugų teikėjų siūlo profesionalius sprendimus, siūlomi hostingo planai ir jų galimybės skiriasi, todėl prieš priimdami galutinį sprendimą, atidžiai įvertinkite visus privalumus ir trūkumus, galiausiai išsirinkdami jūsų lūkesčius geriausiai atitinkančias hostingo paslaugas.