Display reklama (dar kitaip vadinama vaizdine reklama) – tai mokamos skaitmeninės reklamos forma, kai jūsų norima reklaminė žinutė perteikiama vizualiai naudojant logotipus, vaizdo įrašus, tekstą, animaciją, grafikus, nuotraukas ar kitus grafinius elementus. Naudojant Display reklamą jūsų verslas turi galimybę padidinti savo prekės ženklo žinomumą, pritraukti daugiau tikslinių vartotojų ir net susigrąžinti prarastus klientus.

SEO365– ilgametę tarptautinę patirtį turintys skaitmeninės rinkodaros specialistai, Display reklamą galintys pasiūlyti „Google“, „Facebook“, „YouTube“, „Bing“ ir kitose platformose, kuriomis naudojasi jūsų tikslinei auditorijai priklausantys vartotojai. Ėmęsi jūsų vaizdinės reklamos kampanijos įgyvendinimo, pasirūpiname tiek strategine, tiek kūrybine puse, užtikrindami, kad reklama būtų paveiki, pasiektų tikslinį vartotoją, pasižymėtų aukštu konversijos rodikliu, didintų prekės ženklo žinomumą ir skatintų pardavimus.

Display reklama

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Display reklamos paslaugos

  Įsigilinę į jūsų verslo sritį, pagrindinius tikslus ir KPI, suformuojame Display reklamos kampaniją, atsižvelgdami į jūsų prekės ženklą ir vartotojams siūlomus sprendimus. Kurdami ir įgyvendindami vaizdinės reklamos kampanijas, visuomet vadovaujamės tik išbandytomis ir dideliu našumu pasižyminčiomis metodikomis.

  • Tikslų nustatymas ir strategija. Išanalizuojame jūsų verslą ir nustatome pagrindinius tikslus bei uždavinius, susijusius su Display reklamos taikymu. Tai padeda sukurti veiksmingą ir tikslią vaizdinės reklamos kampanijos strategiją, pagrįstą nustatytais tikslais ir surinktais duomenimis.
  • Tikslinės auditorijos nustatymas. Kad reklamos kampanija būtų sėkminga, reikia žinoti, ką bandoma konvertuoti. Todėl atsižvelgiame į viską – nuo vartotojų demografinių duomenų ir jų elgsenos, iki svetainių, kuriose jie lankosi. Išanalizuojame ir suskirstome tikslinę auditoriją ir nustatome geriausiai veikiančias priemones.
  • Reklamų optimizavimas. Didelį dėmesį skiriame vaizdinės reklamos optimizavimui, siekiant pritraukti daugiau potencialių klientų. Sukuriame paveikią reklamą su aiškiais raginimais imtis veiksmų, kurie maksimaliai padidina paspaudimų skaičių ir kartu užtikrina, atitiktį jūsų prekės ženklui ir pagrindinei žinutei.
  • Nukreipimo puslapių dizainas ir strategija. Svarbus ne tik paveikiai atrodantis ir veikti skatinantis vaizdinis skelbimas, tačiau ir nukreipimo puslapis. Visuomet pasirūpiname, kad nukreipimo puslapiai atitiktų tikslinę auditoriją ir konkrečią žinutę, padidindami vartotojų įsitraukimą ir konversijų rodiklius.
  • Pakartotinė rinkodara (remarketingas). Ne kiekvienas svetainės lankytojas atlieka jūsų norimą veiksmą ir tampa klientu, tačiau tai nėra priežastis nesistengti jį išlaikyti. Remarketingo pagalba pakartotinai užmezgame ryšį su prarastais potencialiais klientais, kurie domėjosi jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis, padidindami pardavimus ir konversijas.
  • Priežiūra, analizė ir ataskaitos. Nuolatos stebime, prižiūrime ir analizuojame vykdomas Display reklamos kampanijas, atkreipdami dėmesį į tobulintinas vietas ir atitinkamai optimizuodami naudojamus skelbimus. Teikiame reguliarias pasiektų rezultatų ataskaitas su išsamia analitika ir mūsų specialistų atliktu veiklos vertinimu bei įžvalgomis.

  Mokamos reklamos paslaugos

  Veiksmingos display reklamos Paslaugos

  Display reklama yra greitas, patikimas ir ekonomiškas būdas, padedantis pasiekti puikių rezultatų. Vis dėlto, dėl daugybės parinkčių ir didelio kompleksiškumo netinkamai pasirinkus galima lengvai ir greitai iššvaistyti tūkstančius eurų. Norint, kad vaizdinė reklama pasižymėtų didele investicine grąža ir padėtų pasiekti visus numatytus KPI, jums reikia patikimo ir patyrusio reklamos partnerio.

  SEO365 skaitmeninės rinkodaros profesionalų komanda užtikrina sėkmingą Display reklamos kampanijų sukūrimą ir įgyvendinimą – nuo veiksmingos reklaminės medžiagos sukūrimo ir tikslinės auditorijos nustatymo, iki sistemingos kampanijų priežiūros ir našumo rodiklių analizavimo. Jeigu siekiate didžiausio žinomumo, norite padidinti pardavimus ir įgyvendinti pagrindinius savo verslo tikslus, dar šiandien susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…