Daugiau nei 2,9 mlrd. aktyvių vartotojų kiekvieną mėnesį sulaukiantis „Facebook“ leidžia lengviau nei bet kada anksčiau užmegzti ryšį su tiksline auditorija ir padidinti jūsų įmonės pardavimus. „Facebook“ reklama gali padėti jūsų prekės ženklą tiesiogiai nukreipti į labai specifinę vartotojų dalį – tiek mobiliuosiuose įrenginiuose, tiek kompiuteriuose, pateikdama skelbimus, atsižvelgiant į žmonių amžių, lytį, vietą, interesus, darbovietę, išsilavinimą ar net pajamas. „Facebook“ reklamos pagalba labai nedidelėmis sąnaudomis galite užtikrinti, kad jūsų įmonė pasieks potencialius klientus.

Nors „Facebook“ reklamos skelbimai gali padėti gerokai padidinti matomumą, paskatinti pardavimus ir plėtoti jūsų verslą, norint kuo geriau išnaudoti „Facebook“ galimybes, reikia turėti žinių ir patirties. Sėkmingai „Facebook“ reklamos kampanijai reikia kruopščios strategijos ir pastangų ieškant tinkamo tikslinės reklamos, turinio, kūrybinio dizaino ir biudžeto derinio, kuris pasiektų ir sudomintų jūsų tikslinę auditoriją. Todėl verta pasinaudoti profesionaliomis „Facebook“ reklamos paslaugomis, kurios gali paspartinti jūsų verslo plėtrą ir užtikrinti užsibrėžtų tikslų pasiekimą.

Jeigu turite klausių, kreipkites į SEO365 specialistus!

Facebook reklama

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Facebook reklamos paslaugos

  Atsižvelgdama į unikalius jūsų įmonės tikslus, mūsų rinkodaros specialistų komanda parinks geriausius reklaminių skelbimų formatus jūsų verslui ir sukurs paveikius skelbimus, padedančius pritraukti tikslinei auditorijai priklausančius vartotojus. Užtikrinsime, kad skelbimai būtų rodomi tiems, kurie domisi jūsų prekėmis ar paslaugomis. Taip pat stebėsime pažangą ir išbandysime įvairius skelbimų elementus, kad optimizuotume rezultatus ir skatintume augimą.

  • Konkurentų analizės įgyvendinimas. Prieš pradėdami administruoti „Facebook“ reklamą, imamės jūsų rinkos analizės įgyvendinimo, kad nustatytume pagrindinius konkurentus, kurie savo auditorijos dydžiu ir įsitraukimu šiuo metu jus pralenkia. Atsižvelgdami į surinktus duomenis, nustatome, kokio pobūdžio tikslinis turinys ir skelbimai geriausiai veiktų jūsų rinkoje.
  • Tikslinės auditorijos nustatymas. Kiekvienas skelbimas turi būti nukreiptas į tinkamą auditoriją. Todėl kiekvienos „Facebook“ reklamos kampanijos metu nustatome tikslinę auditoriją, tokiu būdu padėdami įmonėms lengviau pasiekti savo potencialius klientus ir užmegzti su jais glaudesnį ryšį.
  • Kuriame reklamų dizainus. „Facebook“ siūlo daugybę galimybių, padedančių papasakoti savo prekės ženklo istoriją naudojant skirtingus skelbimų formatus. Nesvarbu, ar tai nuotraukos, vaizdo įrašas, skaidrės ar paveikslėlių rinkinys – parenkame geriausią formatą ir sukuriame profesionalius bei paveikius reklamos skelbimų dizainus.
  • Kuriame paveikų skelbimų turinį. Nors nuotrauka gali būti ne mažiau iškalbinga, nei 1000 žodžių, jūsų prekės ženklui vis tiek reikia patrauklaus tekstinio skelbimo, kuris padėtų tikslinei auditorijai geriau suprasti jūsų prekės ženklo istoriją ir tai, ką jūsų įmonė gali pasiūlyti. Visuomet pasirūpiname įtikinamu, paveikiu ir didelėmis konversijomis pasižyminčiu tekstiniu skelbimų turiniu.
  • Atliekame skelbimų ir nukreipimo puslapių A/B testavimą. Siekdami užtikrinti, kad „Facebook“ reklamos kampanija būtų kuo efektyvesnė, atliekame „Facebook“ skelbimų ir nukreipimo puslapių A/B testavimą. Surinktą informaciją išanalizuojame ir nustatome, ką galime patobulinti, imdamiesi duomenimis pagrįstų tinkamos strategijos įgyvendinimo sprendimų.
  • Stebime pasiekiamus rezultatus ir kampanijų našumą. Vienintelis būdas nustatyti, ar jūsų investicijos į „Facebook“ reklamą atsiperka, yra stebėti kampanijų rezultatus ir analizuoti juos pagal pagrindinius veiklos rodiklius (KPI). Todėl stebime kampanijų našumą, analizuojame surinktus duomenis ir atitinkamai pritaikome reklamos strategiją.

  Mokamos reklamos paslaugos

  Veiksmingi Facebook reklamos sprendimai

  Norite padidinti savo įmonės sekėjų, pasidalinimų, patiktukų ar parodymų skaičių „Facebook“ socialiniame tinkle? Siekiate pritraukti daugiau naujų klientų? Tokių tikslų pasiekimas įmanomas investuojant į „Facebook“ reklamą.

  Tačiau norint, kad jūsų reklamos biudžetas būtų paskirstytas efektyviausiai, o „Facebook“ reklamos kampanijos našumas būtų didžiausias, jums reikia patikimų „Facebook“ reklamos administravimo paslaugų. Todėl, jei nusprendėte išnaudoti visas „Facebook“ socialinio tinklo galimybes, mes esame tam, kad jums padėtume. Kreipkitės į mus telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba pasinaudoję kontaktine forma ir mes pasirūpinsime veiksminga „Facebook“ reklama jūsų verslui.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…
  Kaip operatyviai valdyti komunikaciją su tinklalapiais dėl nuorodų kūrimo

  Kaip komunikuoti su svetainėmis, kuriant atgalines nuorodas?

  Atgalinės nuorodos yra labai svarbi kiekvienos svetainės SEO strategijos dalis, tačiau atgalinių…