Google Ads reklamos (PPC) paslaugos yra greičiausias ir ekonomiškiausias būdas iš karto padidinti įmonės pajamas, į jūsų svetainę pritraukiant potencialius klientus, pasirengusius mokėti už jūsų prekes ar paslaugas. Naudojantis Google Ads reklama galima rinktis iš įvairių raktažodžių, skelbimų formatų ir nukreipimo puslapių, kuriuos potencialūs klientai aplankys spustelėję jūsų reklaminius skelbimus. Google Ads atveju mokate tik kam nors spustelėjus ant jūsų skelbimo ir apsilankius jūsų svetainėje bei galite visiškai kontroliuoti savo reklamos biudžetą.

Google Ads reklama leidžia bet kokio dydžio verslui sulaukti maksimalaus matomumo ir pasiekiamumo internete. Mes pasitelkiame visą Google Ads potencialą, kad padėtume vystyti jūsų verslą, pateikdami iškeliant jūsų skelbimus jūsų tikslinei auditorijai, kurią domina tai, ką jai galite pasiūlyti. Taip didinami pardavimai ir potencialių klientų srautai, pritraukiant į svetainę naujų lankytojų, o remarketingo pagalba susigrąžinant svetainę palikusius lankytojus. Žinome kas veikia ir rekomenduojame išbandantyti įvairiausias rinkodaros taktikas pritraukti tinkamiems lankytojams.

Google ads reklama

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Google Ads reklamos paslaugos

  Sėkmingos Google Ads reklamos kampanijos kūrimo procesas prasideda vos tik priimate sprendimą pasinaudoti SEO365 paslaugomis. Mūsų sertifikuoti Google Ads specialistai pasirūpina viskuo – nuo bazinių paskyros nustatymų sukonfigūravimo ir strategijos parengimo, iki raktažodžių parinkimo bei skelbimų optimizavimo.

  • Auditas ir tikslų nustatymas. Pradiniame Google Ads reklamos kampanijos etape atliekame išsamų auditą ir išsiaiškiname jūsų pagrindinius verslo tikslus, kad geriau suprastume, kokie yra ilgalaikiai uždaviniai. Tokios informacijos pagalba nutiesiame sėkmingą ir tikslingą kelią link užsibrėžtų tikslų pasiekimo.
  • Išsamus raktažodžių tyrimas. Išsiaiškinę pagrindinius uždavinius, esamą padėtį ir daugiau sužinoję apie jūsų tikslinės auditorijos poreikius bei elgseną internete, imamės išsamaus raktažodžių tyrimo, kad geriau suprastume, kaip jūsų potencialūs klientai internetinėje paieškoje naudoja konkrečius raktažodžius ir raktines frazes.
  • Konkurentų analizė. Žinodami, kas yra jūsų konkurentai ir kaip jie naudoja Google Ads reklamos skelbimus, galite išleisti gerokai mažiau ir gauti daug didesnę investicijų grąžą. Atliekame išsamų visų jūsų pagrindinių konkurentų tyrimą ir nustatome jų taikomas strategijas bei silpnąsias vietas.
  • Google Ads skelbimų kūrimas. Mūsų komanda, atsižvelgdama į pirminiuose etapuose surinktus duomenis, suformuoja paveikius ir tikslinius Google Ads reklaminius skelbimus, kurie padeda jūsų reklamos kampanijai pasiekti absoliučiai geriausius konversijos rodiklius, tokiu būdu padidinant pardavimus ir užtikrintai pasiekiant užsibrėžtus tikslus.
  • Puslapių turinio ir konversijų optimizavimas. Siųsdami srautą į savo svetainę, atliksite tik pusę darbo, reikalingo geriausiam konversijos rodikliui pasiekti. Puslapiai, kuriuos reklamuojate, turi turėti paveikų turinį, patrauklią vaizdinę medžiagą ir pasižymėti puikia vartotojo patirtimi, todėl visuomet optimizuojame nukreipimo puslapius ir konversijas.
  • Reguliarus kampanijų valdymas, stebėjimas ir optimizavimas. Mūsų Google Ads specialistų komanda kasdien stebės jūsų reklamos kampaniją, optimizuodama, redaguodama ir tobulindama reklaminius skelbimus, siekiant didžiausio įmanomo konversijos rodiklio ir investicinės grąžos.
  • Reguliarus ataskaitų teikimas ir kampanijų efektyvumo peržiūra. Rūpindamiesi Google Ads reklaminėmis kampanijomis savo klientams visuomet reguliariai teikiame išsamias ataskaitas, kuriose išryškinami svarbiausi kampanijos rezultatai. Reguliariai peržiūrėdami kampanijų efektyvumą taip pat aptariame ir tolimesnių laikotarpių strategiją.

  Mokamos reklamos paslaugos

  Veiksmingos Google Ads reklamos paslaugos

  Google Ads reklama savarankiškai gali naudotis kiekvienas verslas, tačiau daugumai verslo savininkų trūksta laiko, žinių ir priemonių, reikalingų siekiant maksimaliai padidinti investicijų grąžą. Todėl paprastai ekonomiškiausiu ir praktiškiausiu pasirinkimu tampa profesionalios Google Ads reklamos administravimo paslaugos.

  Tad net jei nežinote, kaip veikia Google Ads ir kaip reikėtų administruoti reklamines kampanijas, tai nėra priežastis ir toliau kasdien „atiduoti“ potencialius klientus savo konkurentams. Susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt ar užpildę kontaktinę formą ir jau šiandien patirkite Google Ads reklamos naudą savo verslui!

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…