„Google Analytics“ yra vienas iš galingiausių nemokamų įrankių, kuriais šiuolaikinis verslas gali naudotis skaitmeninės rinkodaros tikslais. Tačiau vien tik savo jėgomis „Google“ analitinius duomenis paversti veiksmais, padedančiais pasiekti apčiuopiamų veiklos rezultatų, gali būti nelengva. Tam yra profesionalios „Google“ analitikos paslaugos, kurias pasitelkus jūsų verslui bus lengviau nustatyti svarbiausius duomenis ir jų pagalba nukreipti rinkodaros sprendimus teisinga linkme.

Klausiate savęs, kaip galėtumėte išmatuoti savo skaitmeninės rinkodaros kampanijos sėkmę? Kai turite tiek daug duomenų, atsakyti į šį klausimą yra sudėtingiau nei kada nors anksčiau. Patikėdami „Google“ analitiką į mūsų ilgametę patirtį tarptautinėje rinkoje turinčių profesionalų rankas, gausite išsamias įžvalgas apie savo klientus, jų sąveikavimą su svetaine, elgseną, duomenis apie naudojimąsi skirtingais įrenginiais ir platformomis, būsimų klientų veiksmų numatymą ir patarimus, kaip pagerinti investicijų grąžą. SEO365 komandos užduotis yra užtikrinti, kad duomenys dirbtų būtent jums.

Google Analytics paslaugos

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Google Analytics paslaugos

  Mūsų SEO365 komandoje dirba daugiau nei 8 metų tarptautinę patirtį turintys skaitmeninės rinkodaros ir SEO profesionalai, kurie kasdien padeda klientams atrasti tikrąją savo rinkodaros sprendimų vertę. Padėsime jums veiksmingai stebėti pasirinktines konversijas, pajamas, sąnaudas, „Facebook Pixel“ konversijas, investicinę grąžą, palyginti save su konkurentais ir daugybe kitų būdų pasitelkti „Google“ analitikos duomenis savo verslo sėkmei.

  • Google Analytics“ auditas. Norite, kad jūsų įmonės „Google Analytics“ paskyros būklė būtų profesionaliai patikrinta? Galime atlikti išsamų jūsų „Google Analytics“ auditą, kuris padės nustatyti, ar duomenų rinkimo procese nėra jokių klaidų arba spragų, kurios jums gali brangiai kainuoti. Mūsų sertifikuoti „Google Analytics“ ekspertai patikrins GA paskyros konfigūraciją, konversijų stebėjimą, paskyros susiejimą, duomenų vientisumą ir kt.
  • „Google Analytics“ paskyros konfigūravimas. Mūsų komanda gali padėti jums tinkamai nustatyti ir įdiegti naują arba teisingai sukonfigūruoti jau turimą „Google Analytics“ paskyrą. Visuomet atidžiai įvertiname ir užtikriname, kad jūsų verslo GA paskyra būtų teisingai sukonfigūruota ir kad jūs fiksuotumėte reikiamus savo verslo duomenis, kuriuos galėsite naudoti veiksmingai duomenų analizei.
  • Strateginis GA pasitelkimas. SEO365 teikiamos „Google“ analitikos paslaugos apimta tiek „Google Tag Manager“, tiek svetainės analizę ir elektroninės prekybos veiklos stebėjimą, integracijas ir kt., kurios padeda verslui daug lengviau strategiškai pasinaudoti visomis analitinių duomenų fiksavimo ir stebėsenos galimybėmis. Rinkos segmentavimas ir geresnis tikslinės auditorijos pažinimas padės jums pasiekti pačias geriausias konversijas.
  • Tikslinių ataskaitų sudarymas ir teikimas. Visuomet orientuojamės į rezultatus ir faktinius duomenis, todėl padedame savo klientams gauti reguliarias, išsamias ir pasirinktinių duomenų ataskaitas, kuriose pateikiami svarbūs duomenys leidžia veiksmingiau išspręsti su skaitmeninės rinkodaros sprendimais susijusius klausimus. Gaudami tikslias ataskaitas, išplėsite savo galimybes ir konkurencinį pranašumą.
  • Duomenimis grindžiamos įžvalgos. Atsižvelgdami į „Google Analytics“ surinktus duomenis savo klientams pateikiame labai aiškią ir nuodugnią duomenų analizę, tokiu būdu užtikrindami, kad kiekvienas jūsų svetainės puslapis būtų įkeliamas greičiau, o duomenų rinkimas naudojant „Google Tag Manager“ būtų efektyvesnis. Visuomet nustatome pagrindinius trikdžius ir pateikiame jų šalinimo sprendimus.
  • Veiksmingų sprendimų pasiūlymai. Kiekvienam verslui yra labai svarbu suprasti pirkėjo ketinimus, elgseną ir priimamus sprendimus. Mūsų „Google Analytics“ ekspertai padės jums lengviau suprasti savo tikslinę auditoriją per tikslius duomenis – vertinant sudaromų sandorių skaičių, atsižvelgiant į tinklapio našumą, vartotojų nueinamą kelią svetainėje, jų atliekamus veiksmus ir kt.

  Mokamos reklamos paslaugos

  Veiksmingi Google Analytics sprendimai

  „Google Analytics“ duomenys šiuolaikiniam verslui gali suteikti neįkainojamų įžvalgų ir padėti nukreipti teisinga linkme, tačiau gali būti sunku orientuotis didžiulėje duomenų gausoje. Jeigu iki šiol jums sunkiai sekėsi tinkamai išnaudoti savo „Google Analytics“ duomenis, vertėtų pasinaudoti „Google“ analitikos paslaugomis.

  Dairydamiesi duomenų analitikos profesionalų, galinčių pagelbėti tinkamai surenkant ir interpretuojant gautus duomenis, siūlome nieko nelaukus susisiekti su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildant kontaktinę formą ir neilgai trukus Jūsų duomenys nulems didesnį lankomumą, žinomumą ir pardavimus.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…