„Instagram“ vartotojų bazė yra labai plati ir įvairi – kiekvieną mėnesį šis socialinis tinklas turi daugiau nei 1 milijardą, o kiekvieną dieną – daugiau nei 500 milijonų aktyvių paskyrų! Šie skaičiai rodo, kad „Instagram“ ir toliau išlieka viena populiariausių socialinių tinklų platformų, o reklaminiai skelbimai šioje platformoje yra labai tikslingi ir visiškai nebrangūs. Būtent todėl „Instagram“ reklamos paslaugos tampa puikia skaitmeninės rinkodaros priemone kiekvienam šiuolaikiniam verslui.

Atsižvelgdama į tokius veiksnius kaip vieta, interesai, demografiniai duomenys, vartotojų elgsena ir kt., mūsų SEO365 kvalifikuotų ir daugiau nei 8 metų tarptautinę patirtį turinčių skaitmeninės rinkodaros specialistų komanda, gali reklamą nukreipti į labai tikslinius „Instagram“ vartotojus, pasižyminčius daug didesne konversija. Todėl šiandien įtraukę „Instagram“ reklamos paslaugas į savo verslui skirtą rinkodaros strategiją, galite paprasčiau sulaukti kokybiško srauto ir padidinti pardavimus.

Facebook reklama

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  Instagram reklamos paslaugos

  Padidėjęs prekės ženklo matomumas, didesnis svetainę pasiekiančių tikslinių lankytojų srautas ir išaugusios konversijos – tai tik keli iš daugybės privalumų, kuriais pasižymi „Instagram“ reklamos paslaugos. Rūpindamiesi jūsų verslui skirta „Instagram“ reklama mes imamės kompleksinių priemonių, kurios užtikrina greitus ir apčiuopiamus rezultatus.

  • Reklaminių skelbimų kūrimas. Mūsų įmonė, turinti didelę socialinių tinklų rinkodaros patirtį, padės jums suformuoti geriausią savo įvaizdį internete. Kuriame ypač patrauklius, paveikius, strategiškai apgalvotus ir aktualius „Instagram“ skelbimus, kurie tinkamai reprezentuoja kliento prekės ženklą ir geriausiai atspindi jo norimą perteikti žinutę. Mes pasirūpiname klientų „Instagram“ reklamos kampanijų sukūrimu, priežiūra ir strategijos įgyvendinimu nuo pradžios iki pabaigos, kurdami geriausią turinį specialiai pritaikytą konkrečiam prekės ženklui ir tikslinei auditorijai.
  • Tikslingas skelbimų nukreipimas. Neabejojame, kad mūsų klientai siūlo puikius produktus ir teikia aukštos kokybės paslaugas, tačiau jeigu jų reklaminiai skelbimai nebus nukreipti į tikslinę auditoriją, vargu ar bus galima tikėtis sulaukti norimų rezultatų. Todėl visuose mūsų klientų verslui reklamuoti skirtuose „Instagram“ skelbimuose daugiausiai dėmesio skiriame skelbimų tiksliniam nukreipimui. Pasitelkiame pažangiausius metodus ir modernią programinę įrangą, kad atrastume klientų tikslinei auditorijai priklausančius vartotojus ir užtikrintume didelę konversiją.
  • „Instagram“ skelbimų optimizavimas. Kiekvienam verslo savininkui yra svarbiausia, kad jo investuojamos lėšos į reklamą duotų didžiausią investicinę grąžą. Klientai, kurie naudojasi mūsų „Instagram“ reklamos paslaugomis, gali būti tikri, kad visi jų skelbimai būtent tai ir padės pasiekti. Mes nuolat vykdome klientų reklaminių skelbimų kampanijų A/B testavimus ir reguliariai atliekame pakeitimus, kad tiksliai žinotume, kokių rūšių skelbimai ir kokia demografinė padėtis gali duoti optimalų rezultatą. Nuolatinė skelbimų stebėsena ir rezultatų fiksavimas užtikrina, kad klientų investicijos į reklamą atsipirktų su kaupu.

  Mokamos reklamos paslaugos

  Veiksmingi Instagram reklamos sprendimai

  Ar jau esate pasirengę padidinti savo verslo žinomumą ir pelningumą, pasitelkdami šiam tikslui  „Instagram“ reklamą? Jeigu jūsų atsakymas yra teigiamas, tuomet mes esame pasirengę jums padėti! „Instagram“ kasmet sulaukia vis didesnio verslo bendruomenės atstovų dėmesio, todėl siūlome neatsisakyti galimybės įgyti didesnį pranašumą prieš konkurentus, sistemingai pritraukiant daugiau tikslinių lankytojų, kurie gali tapti jūsų klientais. Dėka didelės ilgametės tarptautinės patirties reklamuojant skirtingo dydžio verslus įvairiose rinkose, mes galime veiksmingai sustiprinti jūsų prekės ženklą ir padidinti jūsų verslo pajamas.

  Jeigu dairotės patyrusių specialistų, kurie galėtų suteikti jums reikalingas „Instagram“ reklamos paslaugas, nebeeikvokite savo brangaus laiko ir dar šiandien susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  Kaip vyksta reputacijos priežiūra paieškos sistemose

  Kaip vyksta reputacijos priežiūra paieškos sistemose?

  Šiandien vartotojai jiems aktualios informacijos apie įmones yra pratę ieškoti naudodamiesi internetu,…
  Atsiliepimų svarba šiuolaikiniam tinklalapiui

  Atsiliepimų svarba šiuolaikiniam tinklalapiui

  Apklausos rodo, kad šiuolaikinio vartotojo sprendimui pirkti didelį įtaką turi atsiliepimai internete.…
  Kodėl SSL sertifikatai yra svarbu SEO

  Kodėl SSL sertifikatai yra svarbu SEO?

  „Google“ paieškos sistema naudoja daugiau nei du šimtus skirtingų veiksnių, skirtų svetainių…