„YouTube“ yra didžiausia pasaulyje vaizdo įrašų platforma, antra pagal dydį paieškos sistema po „Google“ ir antras pagal dydį socialinis tinklas po „Facebook“. Tai yra didžiules galimybes verslui siūlanti socialinė platforma. Pasitelkus „YouTube“ reklamos paslaugas galima reikšmingai padidinti prekės ženklo matomumą, pritraukti daugiau tikslinių vartotojų ir pagerinti pardavimus.

Turėdami daugiau nei 8 metų aktyvią skaitmeninės rinkodaros patirtį tarptautinėje rinkoje, galime pasiūlyti jūsų verslui kompleksines „YouTube“ reklamos paslaugas – pradedant kampanijų sukūrimu ir baigiant reguliariu reklamų kūrimu, duomenų rinkimu, analize ir ataskaitų pateikimu. Patikėję „YouTube“ reklamą į SEO365 specialistų rankas akimirksniu pajusite, kaip veiksmingai jūsų verslas skinasi kelią konkurencingoje rinkoje.

Google ads reklama

Norite didinti savo internetinius pardavimus?

Sužinokite kaip mes galime padėti

  hand-bloom chart

  YouTube reklamos paslaugos

  Didelė patirtis ir kompleksinis požiūris į „YouTube“ reklamą leidžia mums pasirūpinti visais jūsų verslo rinkodaros kampanijai svarbiais elementais – nuo tikslinės auditorijos nustatymo ir visos turinio strategijos parengimo iki vaizdo įrašų kūrimo, optimizavimo, platinimo, duomenų analizės ir kitų sprendimų.

  • Vaizdo įrašų kūrimas. Pasirūpiname visais „YouTube“ skirtais vaizdo įrašų kūrimo etapais – nuo scenarijaus sukūrimo iki vizualinės medžiagos paruošimo, redagavimo, įgarsinimo ir plataus spektro grafikos dizaino darbų, užtikrindami paveikų, į tikslinę auditoriją orientuotą ir didele konversija pasižymintį galutinį rezultatą. Nepaisant to, ar tai būtų socialinį įsitraukimą didinantys, mokomieji, interviu, ar reklaminiai klipai ir vaizdo dienoraščiai – sukursime tai, kas tinka jūsų verslui.
  • Visapusiškas kanalo valdymas. Mūsų SEO365 rinkodaros ekspertų komanda užtikrins nuolatinę ir veiksmingą jūsų verslo „YouTube“ kanalo priežiūrą, pradedant pačiu „YouTube“ kanalo sukūrimu ir baigiant nuolatine duomenų analize bei reguliariai teikiamomis ataskaitomis. Visuomet pasirūpiname ir strategija, skirta pagerinti pagrindinius veiklos rodiklius, įskaitant parodymus, pasiekiamumą, įsitraukimą ir žiūrėjimo laiką, kartu rūpindamiesi ir komunikacija su „YouTube“ kanalo vartotojais.
  • Vaizdo įrašų SEO. Tinkamai optimizuoti būtina ne tik jūsų įmonės svetainę, bet ir jūsų verslo „YouTube“ kanale skelbiamus vaizdo įrašus, norint, kad jie „nepasimestų“ tarp milijardų vaizdo įrašų! Todėl visuomet dideles pastangas skiriame visapusiškam „YouTube“ kanalo optimizavimui, užtikriname optimalų vaizdo įrašų ilgį, tinkamą raktažodžių naudojimą, tikslingą vaizdo įrašų kategorijų pasirinkimą, grojaraščių sudarymą, aprašymų kūrimą, kanalo autoriteto didinimą ir kt.
  • Vaizdo įrašų aprašymų kūrimas. Iki šiol „YouTube“ vaizdo įrašų aprašymai turi didelę įtaką jų reitingavimui tiek „YouTube“, tiek pačioje „Google“ paieškoje. Rūpindamiesi jūsų verslo reklama „YouTube“, sukuriame informatyvius, tikslingus ir paveikius vaizdo įrašų aprašymus, atsižvelgdami į tinkamą aprašymo ilgį, tikslinius raktažodžius, teisingą nuorodų išdėstymą ir kitus veiksnius, kurie turi tiesioginės įtakos vaizdo įrašų pozicijoms, matomumui, prekės ženklo žinomumui ir didesnėms konversijoms.
  • „YouTube“ reklamos administravimas. Teikiame visapusiškas „YouTube“ reklamos paslaugas, parengdami veiksmingą strategiją, sukurdami vaizdo medžiagą ir sistemingai administruodami „YouTube“ reklamą. Turime didelę patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje, todėl galime užtikrinti „YouTube“ reklamos kampanijos didelę investicinę grąžą, nes reklama bus nukreipta į tikslinę auditoriją, bus naudojami tinkamiausi skelbimų formatai ir atliekama reguliari bei nuodugni pasiektų rezultatų peržiūra ir analizė.

  Mokamos reklamos paslaugos

  Veiksmingos YouTube reklamos paslaugos

  Jei esate pasiruošę sulaukti vis daugiau vertingų potencialių klientų naudodamiesi „YouTube“ reklama, nebedelskite ir kreipkitės dėl profesionalių „YouTube“ reklamos paslaugų, padedančių pritraukti daugiau tikslinių vartotojų, padidinti jūsų verslo žinomumą bei matomumą ir pardavimus.

  Nebėra priežasties laukti, nes ir jūsų konkurentai nesnaudžia ir pasitelkdami „YouTube“ didina savo žinomumą bei pardavimus. Jau dabar susisiekite su mumis telefonu (8-666) 12096, e. paštu info@seo365.lt arba užpildę kontaktinę formą ir labai greitai tapsite geriau matomi savo tikslinei auditorijai bei galėsite kryptingai plėtoti savo verslą.

  Darbų procesas

  Susitikimas

  Interviu

  analizė

  Analizė

  Darbų atlikimas

  Vykdymas

  Optimizacija

  Optimizacija

  Atsiliepimai

  “ SEO365 siūlo aukščiausios kokybės paslaugas už tikrai protingą kainą! Kartu dirbame nuo 2018 metų, o rezultatai kalba patys už save- augame kasmet kone dvigubai! Tikrai rekomenduoju Martyną ir jo komandą. ”

  “ Pirmąsias užklausas gavome jau po dviejų mėnesių darbo, džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir tikrai rekomenduoju SEO365. ”

  “ Tikrai rekomenduoju SEO365! Nuo nulio iki aukščiausių pozicijų pakilome per nepilnus 6 mėnesius. ”

  Evaldas

  Evaldas

  Dominileather.com

  Gelynelis

  Jolanta

  Gelynelis.lt

  Renata

  Renata

  Civsauga.lt

  AR ESATE PASIRUOŠĘ SAVO VERSLĄ PERKELTI Į KITĄ LYGĮ?

  Naujausi straipsniai

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių talpinimas

  SEO straipsnių rašymas ir jų publikavimas yra svarbi kiekvienos svetainės optimizacijos proceso…
  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Dažniausiai naudojami SEO KPI

  Svetainės optimizacijos metu pasitelkiami pagrindiniai veiklos rodikliai (KPI) gali skirtis, priklausomai nuo…
  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios

  Kodėl Google Planner raktažodžių apimtys nėra tikslios?

  Nors nemaža dalis skaitmeninės rinkodaros specialistų, atlikdami raktažodžių analizę, remiasi „Google Planner“…