Kokius įrankius naudojame mes

Įrankiai, kuriuos mes naudojame

Efektyvus SEO procesas šiandien yra neįsivaizduojamas be SEO įrankių. Jie padeda suformuoti veiksmingą SEO strategiją, pagerinti svetainės pozicijas, nustatyti tikslingiausius raktažodžius ir kokybiškas atgalines nuorodas, gauti svarbių analitinių duomenų ir lengviau pranokti konkurentus. Todėl mūsų teikiamos SEO paslaugos yra neatsiejamos nuo moderniausių SEO įrankių, apie kuriuos norime pakalbėti plačiau.

Ahrefs

Tai veiksminga optimizavimo paieškos sistemoms ataskaitų teikimo priemonė, kuri leidžia daug lengviau ir greičiau peržiūrėti ir įvertinti savo svetainės ir konkurentų rezultatus. Tarp Ahrefs siūlomų galimybių yra atgalinių nuorodų atskleidimas, jų kiekio ir konkrečių išteklių nustatymas, raktažodžių pozicijų sekimas, paieškų apimčių ir konkurencijos lygio nustatymas, konkurentų svetainių analizė, domeno autoriteto tikrinimas, svetainės analizavimas, konkurentų svetainių SERP statistika ir labai greitas svetainės auditas.

Rank Ranger

Rank Ranger yra debesų kompiuterija pagrįstas SEO įrankis, padedantis verslui valdyti svetainių atgalines nuorodas, atlikti raktinių žodžių tyrimus ir nustatyti tikslinę auditoriją. Pagrindinės Rank Ranger įrankio funkcijos apima svetainės auditą, konkurentų analizę, mobiliosios paieškos stebėjimą, lokalizavimą ir vartotojų valdymą. Jos dėka galima daug lengviau stebėti svetainės našumą ir sistemingai auginti potencialių klientų skaičių. Be to, jis siūlo ir vietinio SEO funkciją, kuri leidžia pasirinkti konkrečią vietovę ir peržiūrėti potencialių klientų situaciją pagal telefono skambučius, svetaines ir kt.

SEMrush

SEMrush yra efektyvi SEO priemonė, užtikrinanti išsamią tiek jūsų svetainės, tiek ir konkurentų svetainių stebėseną ir analizę. Tai yra labai visapusiškas SEO įrankis, kurio pagalba galima lengviau analizuoti domeną, atlikti raktinių žodžių paiešką, sužinoti raktažodžių tankį, nustatyti pagrindinius svetainės trūkumus ir gauti pasiūlymų, kaip patobulinti svetainę. Taip pat, be kita ko, SEMrush galima naudoti ir nuodugniam svetainės nagrinėjimui bei atlikti organinio srauto ir vidinių puslapių auditą.

GMass

GMass yra e. pašto paslauga, leidžianti siųsti asmeninius masinius e. laiškus iš Gmail paskyros. Šią programą taip pat galima naudoti ir automatinėms tolesnių e. laiškų kampanijoms kurti. Sukūrus GMass kampaniją, galima nurodyti konkrečias gavėjų grupes, sudaryti šabloną, gavėjus sugrupuoti pagal duomenis, o tuomet siųsti laiškus, kurių kiekvienas bus parengtas su konkrečia asmenine informacija. Tai tampa tarsi asmeninių e. laiškų siuntimu iš savo Gmail e. pašto dėžutės. Be to, pažymėtina, kad GMass gali būti naudojamas ir kaip CRM, kuris padeda valdyti potencialius klientus, stebėti galimybes ir kontaktus. Tai reiškia, kad tai ne tik rinkodaros, bet ir pardavimų bei klientų aptarnavimo priemonė.

Majestic

Majestic yra vienas populiariausių ir žinomiausių SEO įrankių, siūlantis platų funkcionalumą, padedantį tiek svetainių savininkams, tiek ir SEO specialistams. Majestic pagalba labai efektyviai nuskaitomos svetainės, veikia atgalinių nuorodų stebėjimo ir domenų analizavimo funkcijos. Šioje programoje siūlomas labai platus atgalinių nuorodų indeksavimo ir domenų analizės įrankių spektras, giluminio svetainių naršymo galimybė, pateikiamos tikslios ir išsamios ataskaitos, galimi ir naršyklės įskiepiai bei kt.

Surfer SEO

Surfer SEO yra debesyje veikiantis SEO įrankis, naudojantis dirbtinio intelekto ir natūralios kalbos apdorojimo technologiją, kuris teikia galingas duomenimis pagrįstas įžvalgas ir naudingus turinio pasiūlymus, kurie yra pagrįsti daugiau nei 500 skirtingų veiksnių, padedant reikšmingai pagerinti svetainės pozicijas „Google“ internetinėje paieškoje. Naudojantis Surfer SEO įrankio pateikiamomis vertingomis rekomendacijomis, pagrįstomis išsamia geriausiai paieškos rezultatuose vertinamų konkurentų puslapių analize, galima veiksmingai optimizuoti savo turinį ir gerinti pozicijas pagal tikslinius raktažodžius. Surfer SEO pasižymi puikia naudotojo sąsaja, padeda lengviau optimizuoti puslapių raktažodžius, atlikti raktažodžių ir temų tyrimus turinio planavimui, sukurtie turinio strategiją naudojant pateiktas idėjas, gauti išsamias tiek SERP, tiek konkurentų puslapių įžvalgas.

Screaming Frog

Screaming Frog yra puiki techninės analizės pradininkė. Jos pagrindinis įrankis – SEO Spider –veiksmingai naršo ir greitai analizuoja svetaines, pateikdamas daug naudingų patarimų, padedančių efektyviau įgyvendinti svetainės optimizaciją. Screaming Frog pagalba galite lengviau nustatyti svetainėje esančias neveikiančias nuorodas ir puslapius su neoptimizuotais metaduomenimis, aptikti besidubliuojančius puslapius ir netikrą turinį, sukurti XML žemėlapius, pagreitinančius svetainės indeksavimą, bei pasiūlyti URL problemų sprendimus.

Google Search Console

Google Search Console yra vienas populiariausių ir geriausių nemokamų SEO įrankių, kuris padeda stebėti svetainės būklę paieškos sistemos rezultatuose, analizuoti, ar svetainė yra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, pašalinti esamas ir svetainės veikimo metu atsirandančias problemas. Šio įrankio pagalba galima nuodugniau suprasti, kaip veikia raktažodžiai, peržiūrėti raktažodžius, kuriuos vartotojai įveda į „Google“ paieškos sistemą, nustatyti technines problemas, pateikti svetainės žemėlapį ir peržiūrėti struktūrizuotų duomenų problemas.

Google Analytics

Google Analytics yra būtinas ir visiškai nemokamas SEO įrankis, kurį turėtų naudoti kiekvienas svetainės savininkas ir SEO specialistas. Jis suteikia pakankamai išsamių duomenų, kurie gali padėti stebėti svetainės našumą ir laiku koreguoti skaitmeninės rinkodaros strategiją. Google Analytics pagalba galima gauti naudingų duomenų apie svetainę. Tarp tokių duomenų yra svetainės lankytojų skaičiaus ir srauto pokyčiai bei jų demografiniai duomenys, kurie padeda lengviau suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Pabaigai

Priežasčių, kodėl svetainės optimizacijos procese reikėtų naudoti šiuolaikinius SEO įrankius, yra ne viena. Šie įrankiai yra itin svarbūs SEO strategijos įgyvendinimui, svetainių pozicijų gerinimui, svetainės lankytojų srauto ir pelno didinimui. Šiame straipsnyje išvardijome mūsų kasdienėje SEO veikloje naudojamus įrankius, tačiau prireikus mes pasitelkiame ir papildomas SEO priemones, kurios padeda veiksmingai siekti užsibrėžtų SEO tikslų.